Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiunak addig amig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiunak addig amig szájjal vagy kézzel izgatoma nemiszervét addig feláll, amikor meg oda kerül a sor, hogy bennem legyen, akkor meg közben elkezd össze menni, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos. Tapasztalatból mondom.
2009. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
izgul mert akkor már neki kell teljesítenie! sok gyengédség, beszélgetés segíthet
2009. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát elöször is fiúnak kell lenned egy lány nem kérdez ilyesmit..vagy ha igen akkor eléggé fura...sztem csak túl ideges vagy, próbálj megnyugodni az a lány ugyis szeretni fog ha elöször nem is lesz olyan jó, de mivel szeret ezért hidd el h nem kell idegesnek lenned...
2009. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SZIA ÉN LÁNY VAGYOK!NEKEM IS VAN MOST 1 ILYEN FIÚ AZ ÉLETEMBEN.NEKI SEMM MEGY.NEKI TALÁN LELKI OKA LEHET,CSALODOT V.NEM TUDOM DE.

NEKEM AZT MONDTA 1XER,H. NEM TUD MEG NYILNI ELÖTTEM,VIS NEM BIZIK BENNEM GONDOLOM.BESZÉLGRTÜNK MÁR SOKAT ERRÖL DE NÁLUN AZ A BAJ,H. CSAK TALÁN BARÁTSÁG VAN .:SDE ÉN NEM ADOM FEL TALÁN ÖSSZE JÖNN 1XER NEKEM VELE .SZERETNÉM NAGYON

2009. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi, szinte mindig lelki oka van, izgul, stb. Idővel és megebeszéléssel megoldódik.
2009. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
DE MI VAN AKKOR HA NEM LELKIOKA VAN .MERT ÉN OLVASTAM EZZEL KAPCSOLATBAN ,H. MÁR A 20 ÉVES FIÚKNAK IS LEHET POTENCIA ZAVARA??
2009. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!