Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Káros, ha egy lány folyó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Káros, ha egy lány folyó vízzel maszturbál?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

IGEEEEEEEN

És nehéz leszokni róla.

2009. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem az.

Azért ne nagyon irányítsd a sugarat a puncidba, inkább csak a csiklódat érje.

2009. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Qvasz ***** válasza:
54%

Ne szokj rá, mert később ritkábban- vagy nem lesz orgazmusod közüsülés alkalmával, esetleg nem fogod annyira élvezni. Fizikailag nem hinném hogy káros, ugy értem nem leszel beteg töle vagy ilyesmi... Mondom én, persze egy lány biztos jobban tudja. Én igy tudom.

19/F

2009. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha valaki nem tud valamit, az ne adjon hülye tanácsokat.

Kedves második válaszoló grat, neked sikerült.

Első vagyok. A folyó víz káros, nem fizikai értelemben. Mivel olyan kényeztetést nyújt, amire egy férfi nem képes, az ember könnyen rászokik és írtó nehezen szokik le róla(saját tapasztalat). Így ha férfivel lesz, az közel sem lesz olyna intenzív és kielégítő élmény, és nem igazán tud majd a párjával orgazmust produkálni. Minél hamarabb átszoksz a kezedre, annál jobb. A dörzsöléses módszert is felejtsd el.

2009. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta maszturbálok vízsugárral (csiklóingerlés). Semmi bajom nem lett tőle és képes vagyok kézi, orális ingerléssel is csiklóorgazmust elérni. Az viszont tény, hogy erősebb ingerekre van szükségem orál közben, mivel azt szoktam meg. De amennyiben az ujjacskák is be vannak vetve a G-pontomon, minden gond nélkül gyors orgazmusom lesz. A kézi ingerlést a csiklón viszont nem élvezem, fáj. Mondjuk ha magamnak csinálom, azzal sincs baj.

1 a lényeg: víz ne kerüljön a hüvelybe, mert csúnya betegségeket összeszedhetsz. A hüvelyöblítés káros!

2009. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Férfi pénisze nem fog vízsugaras élményt nyújtani,ezért le kéne szokni róla!Ezért nem jó a rezgő vibrátor se,mert férfié szintén nem rezeg!!!!
2009. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Második hozzászóló voltam, és lemartak, hogy azt mondtam, nem káros.

A maszturbálás önmagában nem káros, csinálja bár valaki öngyújtóval, vagy vízsugárral...

A páros örömszerzés teljesen más. A barátnőm nagyon szerette annak idején vízsugárral csinálni, és most már 14. éve vagyunk együtt, azóta a feleségem. És soha nem panaszkodott a szexre... Szóval, lassabban a hirtelen véleményekkel. :)

2009. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!