Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha benyúlok a barátom nadrágjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha benyúlok a barátom nadrágjába és simogatni szeretném, akkor az azt jelenti, hogy ki is kéne vernem neki?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat szeretnék! köszi :)
2009. febr. 4. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell kiverned. De biztos lehetsz benne, hogy nagyon szeretné... Szóval, ha csak "húzni" szeretnéd ilyen módon, ne tedd. Ha ígéret-szerűen csinálod, akkor boldogan vár egy olyan alkalomra, amikor ki is vered neki...
2009. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem :)

Azt jelenti, hogy simogatod :)

Majd ha akarod, vagy akarjátok, akkor azt csinálsz vele utána, amit akarsz :)

De egyik dolog nem vezet kötelezően a másikhoz. Ennyi erővel ha szemezel valakivel, akkor le is kell feküdnöd vele? :D

Szóval nem, nem jelenti azt :)

2009. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A szexben nincs kell (kivéve a védekezést). Azt csinálsz, amihez mindkettőtöknek kedve van. Erőszakmentesen lehet csak élvezni.
2009. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jójó, értem, csak kezdő vagyok ilyen téren,és nem akarok bénáskodni :) egyelőre csak ennyit szeretnék.Másik, meg hogy nem is nagyon tudom hogy kell... szóval csak simogatás :)
2009. febr. 4. 16:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Az én barátnőm is csak simogatja, nekem nagyon jól esik. Másrészt pedig sosem fogok neki szemrehányást tenni, hogy miért nem csinálja ezt meg azt. Ami neki jól esik, azt csinálja. Nekem biztosan jól fog esni. :)
2009. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Reggelente meg szoktam simizni a páromét...be a törcsi alá... ennyi, mégsem érzem azt, hogy akkor nekem még valami pluszt is adni kéne... Fordítva is igaz... Simiz mégsem ujjaz meg tisztességesen vagy elégít ki, csak simogat(hiába áll, és lenne benne a jóban)

Ezek a testrészek is igénylik a nem rendeltetésükből adódó kényeztetést...

2009. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sokat segítettetek :) nem éreztem, hogy szemrehányást tenne, csak mégiscsak megkérdeztem.
2009. febr. 4. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ugroj rögtön fejest a "mélyvízbe". Ha te csak simogatni szeretnéd, akkor csak simogasd, de biztosan nagyon jól fog esni neki, amitől lehet kicsit beindul, de ettől sem kell megijedni, ha tisztáztad vele, hogy nem szeretnél rohanni! :) Attól ne félj hogy nem tudod hogy kell, jön az majd magától, sőt megkérheted arra is, hogy ha azt szeretné valamit máshogy csinálj, akkor tegye a kezét a kezedre, és mutassa meg, neki hogy a legjobb. :)
2009. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

ha még szüz is vagy ráadásul akkor jo ha néha kivered neki de ha csak a nadrágban akarod huzz rá gumit és ugy huzogasd akkor nem kened össze se magad se őtet ja és hogy hogy csináld kérdezd meg nyugodtan tőle nem fog haragudni inkább segiteni fog neked mert ez neki a jo

és ha majd téged nyal stb akkor meg te mond hogy hol esik jobban

mondjuk ha egy lány nekem benyul a nadrágomba akkor biztos nem bánnám ha kiverné akármikor szal ha engedi hogy benyulj néha sztem verd is ki ha neked ez neem gond

2009. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát, kicsit még tartózkodom a dologtól... :) majdcsak eljön az idő...
2009. febr. 4. 17:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!