Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szavak nélkül hogy jelezzem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavak nélkül hogy jelezzem, hogy olyat csinál amit nem kéne? Mit tegyek ha még nem akarom?

Figyelt kérdés
2 hete járok a barátommal. Egyik smárolásnál már benyúlt a bugyimba. Rögtön kilöktem finoman a kezét, de azt nem merem megmondani, hogy ez nekem még korai. Azóta nem próbálkozott. Szavak nélkül hogy jelezzem, hogy olyat csinál amit nem kéne? Smároláson még nem akarok túlmenni! 16 évesek vagyunk
2009. febr. 4. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszed a kezét a bugyidból és máshova teszed. Vagy egyszerűen fogd le a kezét, ha veszélyes helyen tapperol. Egyébként nem ártana megbeszélnetek a dolgot.
2009. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha szépen megmondod neki, úgy, ahogy itt leírtad. Ha jártok, az elvileg már feltételezi a bensőséges viszonyt, így nem kell szégyellned előtte semmit.
2009. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megint próbálkozik, ne lökd el, hanem finoman told át a kezét a derekadra/csípődre.

És nem kell szavak nélkül. Egy kapcsolat akkor jó, ha őszinte. Mondd meg neki a dolgot, beszéljétek meg.

Nagyon ráértek még.

2009. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké de mindig nagyon zavarban vagyok és mégmásról sem merek beszélni, nemhogy erről! De köszönöm az ötleteket!
2009. febr. 4. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megpróbálhatod msn-en... vagy amikor intimebb környékekre tévedne a keze, akkor finoman fogd meg, és csúsztasd arrébb... közben a fülébe súghatod, hogy "ezt még ne". Ha szeret, akkor megértő lesz, és türelmes vár, amíg te is benne leszel
2009. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj , de sztem ez elég érdekes..te nem mersz vele beszélni, de ő bele mer nyulni a bugyidba.....mindenképp beszélj vele, sztem 2 hét itán ez nagyon bunkó.....
2009. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg figyel rád, ebből már rájött, hogy nem szeretnéd, és egy ideig tartózkodni fog. De alapvetően az a fiú dolga, hogy próbálkozzon, persze ne túl rámenősen, amíg egyszer beengeded...
2009. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Azt mondod, azóta nem próbálkozott. Akkor szerintem értette a jelzésedet.

Amíg nem akarsz továbbmenni, továbbra is lökd ki finoman a kezét ha eltévedne. (Akár viccesen meg is jegyezheted, h "dsak nem eltévedtél?")

2009. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jó ötletek!

És ez van, nem tökéletes a kapcsolat, de én szeretem!

2009. febr. 4. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legegyszerűbb, ha megmondanád, hogy ez még korai, ha újra próbálkozik. Szóból ért az ember...így nem lesz félreértés. Ha nem ért meg, akkor nem való neked.
2009. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!