Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért erölteti a pasim a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erölteti a pasim a csoportos szexet?

Figyelt kérdés

Pàr hònapja màr volt tèma közöttünk ez , megkèrdeztem a vèlemènyèt erröl, akkor ö azt mondta igen, neki ez tetszene. Mikor èn fejtettem ki , hogy nekem ez mennyire nem jön be , akkor ö azt mondta , neki sem csak, azt gondolta nekem ez a vàgyam ès ö "felàldoznà magàt", csak miattam ! Elhittem neki,eltelt pàr hònap, de mùlt hèten màr megint felvetödött a dolog. Szex közben megkèrdezte, hogy èn szeretnèm -e ? Mit szòlnek ahhoz, ha mèg egy fèrfi, vagy nö , vagy egy pàr... Azt hittem elhànyom magam. Egyszerüen nem hiszem el, hogy ezt szeretné. Vilàgosan megneszèltük mùltkor a dolgot, legalabbis èn ezt hittem. Amugy pedig eleve durva a szexben es nekem ez sem tetszik, szinte èrzelemmentesen szexelünk.Olyan mintha egy program lenne , mindig ugyanolyan. Szörnyen unalmas, probaltam vele megbeszèlni , hogy vàltoztatni kène, de semmi eredmèny. Pròbàlkoztam , màs helyszìnnel, de akkor ö nem akart... Mit tegyek ?

Nekem nem egy hideg , több emberrel szexelo pasi kell.


2009. febr. 4. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy bunkó,perverz aki nincs tekintettel mások érzéseire konkrétan a a tiedére és saját szükségleteinek kielégítését fontosabbnak tekinti a te vágyaidnál , tehát megéri ? És aki szeret az nem érzelemmentesen szexel , aki szeret az szeretkezik és az szinte felér a művészettel:), de aki nem az csak d..g mint a nyúl hát szerintem ez szánalma, de biztos talál magának olyan csajt, aki vevő erre, annyi k..va van manapság...Szerintem te meg keress egy normális pasast!

És bocsi ha kicsit durva voltam most így válaszban, de teljesen ŐSZINTE is.A döntés a te kezedben van.Javaslom ésszel dönts ne a szíved alapján!Kifizetődöbb hosszú távon!

2009. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazatok van , csak ameddig èn valòban szeretem , az ö megnyilvànulàsi alapjàn ez közel nem ìgy van !

Ö csak mondani tudja azt , hogy szeret... :(

Mindenkinek köszönöm.

Az utolsò vàlaszolònak különöskèppen, jò volt az öszintesèg !

2009. febr. 5. 10:33
 13/13 anonim válasza:
Ennyit megengedsz neki és ő nem képes visszavenni.. azonnal hagyd ott jobb embert érdemelsz sok férfi örülne neki ha ilyen partnere lenne!:)
2009. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!