Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen vibrátort vegyek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort vegyek, hogy kielégítsen? Kinek melyik jött be? Ha lehet képpel kérem, hogy lássam. Hogy kell használni? Milyen pózben, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg,h mit szeretsz jobban, a csiklodat izgatni,vagy a behatolast. Nekem olyanom van,ami akkora mint egy ferfi ujj, van rajta egy szilikon nyuszi es alatta egy szilikon gyuru. A nyuszinak a fuleivel izgatom a csiklom es az szilikon gyurube bebujtatom az ujjam es igy ujjazom magam. De a nyuszi leveheto es akkor egy mini vibrator lesz belole, amivel be tudsz hatolni. Innen van : www.annsummers.com
2009. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a G-pontos semmivel nem jobb, mint a sima. Egy sima vibrivel uúgy elérheted a G-pontod, ha megfelelő szögben tartod. Nekem zselés van, de őrülten tapad rá mindenféle szösz, szőr, por, ezért nem csípem.

Én legközelebb egy sima rúd vibribe fektetek be. Jó a műanyag is.

Amit nagyon tudok ajánlani, az egyfajta mini vibrátor. Csiklóizgatásra való, de eszméletlenül erős rezgése van és szuperjó :)

[link]

2009. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet h kicsit sznobnak tűnök,de nekem (a funkcióján túl) a vibrátor esztétikája is nagyon fontos.Inkább legyen 'szép',gusztusos,ízléses mint nagy,eres,durung...

Most szeretnék venni, de teljesen tanácstalan vagyok..az előttem hozzászolók segítségemre voltak,írjatok még,légy szíves!

Félek hogy olyat veszek,ami esetleg nem jön be,vagy nem kapom azt a fajta élvezetet,amit várok.

Írjatok még!(nem ciki egy eladót megkérdezni,de azért szexuális szokásaimat nem kötném az orrára face to face.)

2009. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!