Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy nem vagyok vad a szexben és nem szeretem a hevességet, durvaságot?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja élek szexuális életet. A párom szóvá tette, mennyire sajnálja, hogy nem élvezem a durvább, hevesebb szexet. Merthogy az őt mennyire izgatná a vadság, az anális szex, a játékok bevetése stb. ...

Nem tetszik neki, hogy nem élvezem az ujjazást, csak akkor, ha a G-pontomon játszik (nem tetszik neki, hogy nem nyúlkálhat mélyen belém, mert nem élvezem). Nem tetszik neki, hogy nem dugdoshat 4-5 ujjat, öklöt belém. Nem tetszik neki, hogy nem díjazom a heves szexet. Nem tetszik neki, hogy nem akarok "szendvics szexet" (pénisze és egy vibrátor). Miért olyan nagy probléma ez??? Miért baj, hogy ennyi idő alatt nem lettem lepedőakrobata? Nem kéne inkább örülnie, hogy van olyan amit élvezek és orgazmusom (csiklói)is lesz? Vagy én vagyok ennyire konzervatív? Megjegyzem így is elég színes a szexuális életünk és a petting során pl. használtunk már segédeszközöket is. De neki semmi nem elég :(


2009. febr. 4. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindenki szereti a vad szexet,többek között én sem...Amit nem akarsz vagy fáj kellemetlen azt ne csináld és ne is hagyd!Ha szeret akkor neked próbál meg örömet szerezni az ágyban és nem önző módon vadúl neked esni.
2009. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak ezek szerint nem illetek össze szexuálisan. ÉS hidd el, ez egy férfinak szinte a legfontosabb. Majdnem biztos, hogy félre fog menni, ha a vágyai kielégületlenek maradnak. Sajnálom, nem rosszból írtam.
2009. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Dobd ki ezt az önző pasit. Csak a saját vágyainak kielégítésére törekszik, nem veszed észre? Annak kéne örülnie, hogy örömet tud neked okozni nem hogy folyton elégedetlenkedjen!
2009. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem sem illetek össze szexuálisan. Ahogy elmondtad, a srác elég önző az ágyban, nem azt nézi neked mi a jó. Nekem eszembe nem jutna önzőznöm az ágyban a barátnőmmel. Beszéld meg vele, ha nincs változás akkor szerintem nem érdemes erőltetni, mert előbb-utóbb nagy baj lesz belőle. (félrelépés, szerető a srác részéről stb...)

2009. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi gond, de a tobbieknek igazuk van, nem illetek ossze szexualisan. nalunk hasonlo volt, de itt en(no) vagyok vadabb, de mi osszecsiszolodtunk. Nos, vagy megerti,hogy neked masok az igenyeid, vagy kompromisszumot kottok vagyis te is hajlando vagy tobbre, o pedig kevesebbre, vagy elobb utobb mashol keresi.
2009. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is csak megerősíteni tudom, amiket előttem írtak.

Inkább keress egy másik fiút, akivel vérmérsékletben is összeilletek.

Lehet, hogy az évek múlásával Neked is megjön a kedved más egyéb dolgokra is, de ha nem, az sem gond.

Sok sikert!

2009. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

4-5 ujjat, öklöt akar egyszerre beléd dugni? Ez egy köcsög! (már elnézést a szóhasználatért).

Én már szültem 2 gyereket, mégse fér el bennem ennyi ujj...

Ne hagyd, hogy tönkre tegye a nemi szervedet, okozhat olyan sérülést, amit aztán később nehéz helyre hozni, főleg ha még majd szülni is akarsz!

(az előzőt is én írtam, csak újra olvastam amit írtál, és ezt még szerettem volna hozzátenni)

2009. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként 23 vagyok, ő 24. Neki ilyesmire volna szüksége, én meg több szexet szeretnék, mert nagyobb az étvágyam. Én hajlandó vagyok kompromisszumokra, de ő úgy tűnik nem akar nekem időt adni. Azért szerintem 1,5 havi szexuális együttlétből és 4 havi pettingből nem kéne messzemenő következtetéseket levonnia. Időt sem hagy, hogy megszokjam ezt az új érzést. Ja és azt elfelejtettem: ő vette el a szüzességem, tehát az 1. fiú az ágyamban. Ezért is nem értem, miért várna el ilyeneket tőlem. Hát istenem, mindenki kezdi valahol...
2009. febr. 4. 14:28
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

én is otthagynám a helyedben.

a kommented alapján egy nagyon értelmes nőnek tűnsz,szerintem ilyen felfogású nőt sokan keresnek.örülhetne h ilyen vagy.. biztosan találsz magadnak egy megértő pasit.sok sikert bárhogyan is döntesz!

2009. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a nők az érzelmesebbek, jobban szeretik a gyengédebb szexet (bár ízlések és pofonok), nekem mind a kettő jöhet.

Eszméletlen önzőség részéről ez az erőltetés, szerintem hagyd ott. Az ágyban egy ember rejtett tulajdonságai a felszínre kerülnek.

2009. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!