Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az idősebb nők szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők szeretik a fiatalabb férfipartnert?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a férfiak szeretik a fiatalabb nőket. Én mostanában nagyon vonzódom az idősebb és tapasztaltabb nők felé. De nagyon keveset sikerült meghódítanom. Lehet az idősebb nők nem vágynak a fiatal férfiakra? Vagy csak rossz helyen kerestem eddig?
2009. febr. 4. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:)

Rossz helyen kerested!

Bár ami azt illeti, amikor egy ilyen kapcsolatot próbálsz kialakítani, az "idősebb" szó helyett, mondd inkább úgy: érettebb! Könnyebben révbe érsz!

Mit értesz "idősebben"?

Elárulok Neked valamit, amit biológia órán nem mondanak el a fiataloknak:

Egy nő 40 éves kor körül kezd kivirágozni szexuálisan, akkor már elkezdenek termelődni olyan hormonok amik addig nem, de ez csak az egyik fele.

A másik része: gondolj bele, egy nő gyereket szül huszonévesen. Egy kisgyerekkel nagyon sok munka van, mellette ott a háztartás (ha szerencsés, akkor a párja besegít, sajnos nem ez a jellemző, nekem legalábbis semmiben nem segített a vlt férjem), plusz még ha dolgozik is..... hát ne csodálkozunk, hogy fáradt. Aztán amikor 40 körül jár, a gyerekek is nagyobbak már, talán a háztartásba is besegítenek, kevesebb "munka" van velük. Tehát, a nő is kipihentebb, plusz bejön ez a hormon dolog!

Szóval, saját tapasztalatom szerint igenis jó eséllyel indulsz!

Na, akkor most elárulnék még egy dolgot, kérem a teremtés koronáit, akinek nem inge, ne vegye magára!

Szóva, az a helyzet, az idiótán elfogadott társadalmi normák szerint elég furcsán néznek az emberek az olyan párosra, ahol a nő az idősebb (itt nem 1-2 év különbségről beszélek!) Sok srácot talán ez tart vissza attól, hogy érettebb hölgyet merjen kényeztetni.

Saját tapasztalatból mondom, az úgymond társadalmilag korban hozzám illő férfiak már igen gyengén teljesítenek! Persze vannak szerencsésebbek, akiknek 60-70 évesen is betonkemény a szerszám, az ilyenek viszont még jó eséllyel indulnak a fiatal hölgyelnél is. Persze lehet kivétel is, nem akarom most ezt végigzongorázni.

Én sajnos nagyon sok puhafütyivel akadtam eddig össze, akinek az aktus kb. 1 perc volt vagy annyi sem!

Szóval, csak biztatni tudlak: kényeztesd az érett hölgyeket, ha nem lennék foglalt, lehet, hogy elkérném a telefonszámodat :)

Sok sikert!

2009. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Midnenek előőt szeretnék bocsánatot kérnék a hölgyektől. Teljesen igazad van. Érett nőkről beszélünk. Tapasztalt, gyönyörű, kívánatos érett hölgyekről.

A kor nem igazán szokott érdekelni. 32-45 között volt mostanában néhány korú igazán csodás élményem.

Nem érdekel a társadalom, a környezet vagy bárki más véleménye. Ami fontos, hogy mindkettőnk jól érezze magát. Igyekszem megadni azt mindezt amit tudok, mert én megkapom azt amit szeretnék. Olykor még többet is. Jól megértem, s jól érzem magam e hölgyek társaságában. A bíztatást elfogadom, s továbbra is igyekszem kényeztetni az érett hölgyeket.

Sajnos most nincs kapcsolatom. Szívesen adnám a telefonszámom. :)

Amennyiben eddig rossz helyen kerestem... hol a legalkalmasabb hely ily szépségek ismerkedésére?

2009. febr. 4. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello :)

Helyre vonatkozóan nem tudok tanácsot adni, és speciel csak a meló és a lakás között ingáztam, szóval semmi barátnős "gyerünkbulizni" program.

Sose lehet tudni, lehet hogy egy villamoson fogsz megismerni valakit, vagy vásárlás közben.

Csak járj nyitott szemmel.

SOk sikert!

Üdv - az első válaszoló :)

2009. febr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!