Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az hogy nem merem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy nem merem bekapni a baratom peniszet?

Figyelt kérdés
Mar 20 honapja vagyunk egyutt es nagyon szeretjuk egymast de engem zavar hogy nem merem megtenni, gondolatban mindug sikerul de mikor ott van elottem nem merem. Kerlek adjatok valami tanacsot, es ti mikor mertetek bekapni? 17 eves lany vagyok a baratom 20
2009. febr. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy nem kell erőltetni. Ha szeret a barátod meg fogja érteni. Fogod érezni, hogy hol van az a pillanat, amikor meg mered tenni. Próbáljátok először ízesített gumival. Úgy könnyebb lesz.
2009. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Próbáld előszőr megbeszélni, majd játékként felfogni, illetve előnyös ha a barátoddal megitatsz fél liter ananász levet, mert akkor édes lesz az íze.

DE pl: előszőr csak simoasd, majd kezd el verni, utána nyálazd be a kezed és folytasd a kézi munkát. Rövidesen meg fog jelenni némi előnedv az izgalom következtében.

Nyálazd be a kezed újból, így megismerkedsz a pasid ízével, illetve biztosítod, a folyamatos nedveddéget, aztán, hogy könyedebben tud venni, a mekkra tehetnél egy kis tejszínhabot, amit utána lenyalsz. Ezt 2-3-szor eljátszod majd szerintem már tejszínhab nélkül is menni fog.

Ui: ha örömet akarsz okozni, nem kell aggódnod, hogy jól csinálod-e, biztos, hogy kiválóan fog menni.

Nyugottan és csak fokozatosan

Sok sikert

2009. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
fürdés közben, amikor tudod, hogy biztosan tiszta, úgy próbáld meg.
2009. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 20 éves voltam, amikor először a számba vettem. Először kicsit hányingerem volt tőle, de én egyébként is öklendezős voltam (a fogorvosnak is mindig nehéz dolga volt velem amikor matatott a számban a fúrójával).

Na, szóval eleinte öklendeztem, de aztán megszoktam, megszerettem. Nagyon jól el lehet vele játszadozni, és ezzel a srácnak is örömet szerzel!

Lelkileg is fel kell rá készülni, és igen sokat számít és fontos a tisztaság!

2009. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!