Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem sosem volt még orgazmusom?

Figyelt kérdés
MÉrt van az h nekem sosem volt még orgazmusom pedíg fél éve vagyok együtt a barátommal és mindíg nagyon jo vele a sex deh nekem sosincs orgazmusom. Nagyon sokáig szokott izgatni, deh sosem jutok el a csúcsig és egy idö után már inkább azt modnom neki h meg volt a gyönyör érzés csak haygja abba mert egy kis idö után már unom... MIt lehet ellene tenni, és mért van ez?
2008. jan. 26. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom mennyi idos vagy, de lehet meg nem ertel meg ra... en 21 evet ebben a honapban toltottem, es nekem kb 3 honapja volt az elso. Es sehogy sem megy, csak 1 pozban...ha en vagyok felul, es elore-hatra mozgatom a medencemet, nem pedig fel-le... igy surlodas is ingerel. Probald ki hatha.Sokaig azt hittem, sose lesz.. anyukammal mindig megbeszeltem az ilyen dolgokat, o is mondta, hogy lehet nem ertem meg meg ra.. neki is 20 felett volt. Kitartas
2008. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

és ha mondjuk úgy próbálod, hogy beleképzeled magad egy helyzetbe, mondjuk sivatag, elraboltak és megment egy sivatagi lovas, együtt éjszakáztok és hát elkap benneteket a hév :D Majd te vagy felül, ő benned .. és közben ő a csiklódat is ingerli...--> szerepjáték,sokaknak ajánlják terápiaként és használhat..

Vagy pl vannak Durex-nek olyan sikosítóik, amelyek vágyfokozók... próbáld ki:)

Egyszer azt mondta nekem valaki, ahhoz hogy orgazmust tudj átélni, akarnod is kell, fejben és lélekben.. Ha nem vagy ráhangolódva és nem öszpontosítassz az érzéseidre, h amiko nagyon jó, akkor igen..azt fokozni...hanem csak vár valaki, h jajj, mikor lesz már jó... nem fog sikerülni.. És beláttam, igaza volt:)

Sok sikert!!

2008. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első pasimmal sosem volt orgazmusom. Viszont a másodikkal(aki azóta a férjem) már az első alakalom is azzal végződött :) Szerintem elsőre nem szerettem annyira a fiút,hogy jó legyen. Mondjuk volt már,hogy a férjemmel sem tudtam eljutni a csúcsig (ritkán,de előfordult) olyankor nem vagyok ott "fejben" és az mindenképp kell hozzá,hogy arra koncentrálj amit csináltok.
2008. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
HÁt köszönöm a tanácsokat deh én egyszer azt olvastam itt h nem szabad r gondolni mert akor nem lesz és igaz h néha nem ott járok fejben... deh olyankor álmos vagyok. Köszönöm majd megprobálom megfogadni a sok tanácsot
2008. jan. 26. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jelenlegi barátommal gyönyörű orgazmusaim szoktak lenni! Hüvelyi leginkább! Az eéőző barátommal sosem volt ilyen! Sokat jelent az, hogy milyen a kapcsolato az embernek a barátjával! Én is mindig nagyon sokat beszélek az érzéseimről a kapcsolatomban, meg a vágyaimról, szexuális dolgokat is megosztunk egymással, múltban történt szexuális tapasztalatokat meg ilyeneket! Nagyon sokat segít! Neked sem ártana, ha őszinte lennél a barátoddal, és elmondanád neki, hogy ez így ebben a formában nem megy, ki kéne próbálni valami mást! Türelmesnek kell lenni, kísérletezzetek, szenteéjetek egymás testére sok idő! Úgyis lehet ezt segíteni, ha mondjuk egymás előtt magatokat is simogatjátok, vagy éppen mondjuk segítesz a barátodnak abban, hogy neked merre is jó! Teljes mértékben fel kell engednetek egymás előtt! Ugyani ha az embernek komplexusa van, akkor az gátolja az orgazmust! Lehet te úgy gondolod, hogy nincs gátlásod, de gondolkott el, hogy tényleg ismered-e ennyire magadat... Meg tényleg megnyíltál-e a másiknak annyira...
2008. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem pl 1 év aktív szexuális élet kellett ahhozz, hogy eljussak a csúcsra, persze utánna sem minden alkalommal ment, ezt is meg kell tanulni. És nem arra kell koncentrálni, hogy legyen már orgazmusam, hanem amikor már nagyon jó, akkor összpontosítasz rá. Ezt nem igazán lehet elmagyarázni, de majd rájössz te is. Tudnám ajánlani, hogy a hüvelyizmaidat húzd össze és ernyeszd el szex közben, ez mindkettőtöknek nagyon jó lesz, legalábbis nálunk bevált és segít az orgazmusban is. Először próbál csak egyedül ülés vagy fekvés közben az összehúzást és ernyesztést, először fura lesz, de megéri! Jó gyakorlást!
2008. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mi most leszünk egy évesek barátommal, de még mindig nem éltem át. Pedig írtóra szeretjük egymást, ritkán van csak nézeteltérésünk, de akkor is megbeszéljük. Szóval nagyon jó a kapcsolatunk..és mésem éltem még át. 21 vagyok...úgy látszik még nem jött el az én idöm sem.
2008. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!