Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lényeges a fehérnemű, ha első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényeges a fehérnemű, ha első szex lesz mindkettőknek? Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
18 vagyok.
2008. jan. 26. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Hát kinek hogy.De azért gondolj bele,sokkal kívánatosabb vagy egy csipkés piros tangában egy félkosaras melltartóval(ami szivacsos,és szintén piros mondjuk) mint egy nagy pamutbugyiban(akár tanga akár nem)! Szerintem igenis befolyásoló tényező. Kiábrándító ami nem szexi.
2008. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
szerintem is jo ha valaki szexit huzol fel. nagyob lesz tőle az önbizalmad is ha tudod h jol ézel ki. valami mintás csipkés fehérneműt vegyél ugy h a melltarto és a tanga összeillik.
2008. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát azért remélem, nem csak a tangás lányok szexelhetnek. 10 éves házas vagyok, és életemben nem volt tangám. De az igaz, hogy a fiú vágyát növelheti a szexi fehérnemű, meg a te önbizalmadat is. De nem igaz, hogy sima fehér pamutbugyitól világgá futnak a fiúk.
2008. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az első szexnél egyátalán nem az a fontos, hogy ki miben van, tök mindegy, mert úgyis olyan izgatottak és zavartak lesztek, hogy nem azt fogja nézni egyikőtök sem!
2008. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!