Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gáz, ha a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátomnak először csak nadrágon keresztül simogatom?

Figyelt kérdés
Eléggé gátlásos vagyok ilyen téren, meg kezdő is, de azért szeretnék neki valami jót is.Nem tudom, hogy ez mennyire gáz.Persze biztosan eljön az idő, amikor betalál a kezem a rétegek alá...1 hónaposak vagyunk... (18/L)
2009. febr. 3. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy gáz :) Mindenki így kezdi ;) Bár ha még ő az első neked az az 1 hónap picit kevéskének tűnik. Várj még 1-2 hónapot
2009. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
nem gáz, teljesen rendben van! :) ha nem akarod nem kell elsietni!
2009. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
nem gáz. miért lenne gáz? ha jólesik neki akkor csináld. 1 hónap még elég kevés idő, ahhoz hogy megtudd, nem csak "arra" kellesz neki sztem várj pár hónapot, addig elégedjen meg azzal, ha a kezeddel kényezteted:P bár nem szólhatok bele, ti dolgotok:P
2009. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze, nem úgy gondoltam, hogy mindjárt most :) csak, hogy nem gáz-e. Köszi a gyors válaszokat!
2009. febr. 3. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gond. Főleg, ha tudja, hogy kezdő vagy. Amikor már nagyon szeretne többet, akkor majd bátorításul lehet, megmutatja a helyes utat ;) De egy darabig mindenképp jó.
2009. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így kezdi. No problem.
2009. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Mi kb 1,5-2hónaposak voltunk, amikor csak nadrágon keresztül próbálgattam "jót tenni neki". Csak idővel léptünk túl, mikor már nem voltam én se annyira gátlásos :)) a többi pedig jött pár hónappal később... ;)

Megjegyzem, több mint 1éve vagyunk együtt :))

2009. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :)valahogy le kéne küzdeni a gátlásaimat és majd valamit kezdeni :P :)
2009. febr. 3. 22:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!