Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk Ti hogy álltok a szexhez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti hogy álltok a szexhez, ha a párotoknak megvan a havija?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5. már kétszer leírtam, hogyan kell simogatni havi vérzés alatt a barátnőd hasát, hogy jobban érezze magát.
2009. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Nekünk sose jön ki semmi, mindig b*szunk.
2009. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Havi + gyerekre a magyarázat (bár nem én írtam): Ha nem jön össze a baba sokáig, gyakran javasolják hogy szabálytalanul próbálkozzon a pár, vagyis havikor. És sokszor bejön.


Ugyan lány vagyok, de... Eddig 5 pasival voltam együtt, egyikük egyenesen imádta olyankor, egy olyankor csak ha nagyon megkívántuk egymást, hármat pedig nem érdekelt.

2009. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de azért válaszolok..


Páromat egyáltalán nem zavarja a dolog, ugyanúgy csináljuk a dolgot akkor is, amikor "megvan a bajom". Soha nem is undorodott ettől, vagy bármi. Ez tök természetes nálunk, fel se merül, hogy olyankor nem csináljuk, amikor "megvan a bajom".


A mensi akármelyik napján is csináljuk, soha nem "úszunk", max egy picit véres lesz. Lemossa. Ennyi.

2009. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hááát ÉN valahogy nem szeretem a vérfürdőt! :) lány vagyok!

Szerintem undorító dolog havi alatt szexelni! Most nem hiszem el hogy 5 napot nem lehet kibírni szex nélkül,akármennyire is szeretem a páromat,vagy a szexet!

2009. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Ízlések és pofonok. :)
2009. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!