Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme van a "lefeküdjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a "lefeküdjek vele? " kérdésnek?

Figyelt kérdés
Miért kérdezik meg itt rengetegen, h lefeküdjenek-e az adott fiúval/lánnyal? Mi honnan tudjuk? Maguktól miért nem tudják eldönteni? Arról nem is beszélve, h aki azt írja, h "ne feküdjetek le (mert pl. még túl fiatalok vagytok)", azt lepontozzák, meg leszólják. Szerintem ha valaki ilyet kérdez, az egyértelműen arra utal, h még fényévekre van a szexhez szükséges lelki érettségtől.
2009. febr. 3. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van, ennek semmi értelme. Én is úgy látom ezt a helyzetet, mint Te.
2009. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is teljes mértékben igazat adok, ha saját magától nem kap az effajta kérdésekre az egyén választ, akkor már valami sántít. Nem hiszem hogy jót tesz, ha a gyakorikerdesek.hu válaszolói fogják majd helyette eldönteni (ill. tanácsolják neki), mit csináljon és mit ne...
2009. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Maguktól nem tudják, mert fényévekre vannak az érettségtől, de kell a menőzés, hogy ne cikizzék a kiélt társaik. Csak persze ők még nem tudják ezt, mert gyerekek minden tekintetben. De hát rohanjanak csak a saját vesztükbe. Ha nem tanulnak más kárán, majd tanulnak a magukén és meg is érdemlik!
2009. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

ÉRdekes, hogy nem azt válaszoltátok, amire vágytak, erre lepontoztak.

Osztom a véleményt, éretlenek, nem tudnak maguk dönteni, bizonytalanok az érzéseikben, azt sem tudják eldöntnei, hogy szeretnek-e vkit.

Én 20 évesen feküdtem le a mostani párommal, és eszembe nem jutott megkérdezni mást. Jó volt akkor nyár volt, szerelmesek voltunk, vonzalom is megvolt, nyugodt körülmények, védekezés is meg volt szervezve, mégis spontén történt a dolog. ÉS ha szakítunk is tudom, hogy nem bánom meg, mert jó volt, és jól döntöttem.

2009. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
és ha van olyan aki magában eldöntötte csak meg akar bizonyosodni h jól döntött és ezért az ide feljáró emberek véleményére is kíváncsi szerintem ezzel nincs semmi gond
2009. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul: Semmi értelme!

Ez egy totálisan magánugy, hogy ki mit csinál a párjával.

Aki meg nem tudja eldonteni, az inkább menjen vissza homokozni, mert egy párkapcsolatban tudni kell, hogy mit akarunk!

2009. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezek szerint nem csak én látom így :-)

(Azért "vicces", h itt is valaki sorban lepontozta az összes válaszolót..)

2009. febr. 3. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a lepontozó manó nyilván, e3gyébként egyetértek a kérdés magjával s válaszával (y)
2009. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló, szépen le lett pontozva, pedig nem is mondta senkinek hogy ne d*gjon... Ez nem ugyanaz? Miért kérdezed ha úgyis tudod?


Én is sokszor kérem ki mások (lehetőleg függetlenek, vagyis nem túl közeli ismerősök) véleményét olyasmiben amit eldöntöttem, de még át akarom gondolni, legyen az egy ruha, egy pasi, vagy most az egyetemválasztás.

2009. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem egyetemválasztásról azért jó, ha megkérdezel pár embert, a ruhaválasztásban is jó tanácsot udnak adni a barátnők, de egy pasi azért kicsit más. Persze ha az a hír járja róla, h fűvel fával megcsalja a barátnőit, akkor érdemes hallgatni mások véleményére és távol maradni tőle. Na de hogy idegeneket megkérdezni, h összejöjjél-e vele/lefeküdjél-e vele, több mint értelmetlen.

Ja, és azért kérdeztem meg másokat is, h megtudjam, ki hogy látja. Amúgy én nem pontoztam senkit.

2009. febr. 4. 14:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!