Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Körülmetélt pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Körülmetélt pénisszel vagy "normálissal" jobb a szex? A 2 között éreztek valami különbséget, ill. orális szexnél más a technika?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Mi,lányok,szerintem nem érezhetünk semmi különbséget (nem tudom,mert nem voltam körülmetélt fiúval) De amit tudni kell,az az,hogy nem mindegy,hogy mikor metélték körbe az illetőt,ugyanis ha kisgyermek korában(vallási okokból),akkor nincs nagy gond,mert hozzászokott,ha viszont később(higéniai okokból) és már volt bármilyen sexuális tapasztalata előtte,akkor nagy valószínűséggel érzéketlenebb lesz a nemiszerve és intenzívebb stimulálást igényelhet....(elvileg)

Remélem segítettem valamit

/Szmötyi/

2009. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt már "szerencsém" mindkettőhöz, de semmi különbséget nem éreztem, de szerintem csúnyább a körülmetélt!
2009. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
én pont fordítva tudom, hogy a körülmetéltek érzékenyebbek és nagyobb intenzitással élik át a szexet.
2009. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szia. Nekem már volt szerencsém mind a kettőhöz szerencsére:D nekem a körülmetélt jobban bejön egyszerűen imádom, aokkal jobb, sokkal higénikusabb is meg könnyebben tisztántartható,. Orálisan kicsit már a technika de rá lehet érezni a dologra:) a szexnél sztem nincs különbség a nő számára.. gumiban minden uborkának ugyanolyan formája van max a mérete más...
2009. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen szép egész f**szal, nem valami z***ó csökevénnyel. Nem értem, egyeseknek, hogy lehet hozzá gusztusa.
2009. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
A körülmetélttel annyi a változás hogy elvágják a fitymaféket, és a bőr teljesen felcsúszik a tövéig. Legalábbis én így tudom. De nem baj, jó ez a zs××óknak ::D:D:D:D:D
2009. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekemis volt már szerencsém mind2őhöz,és sztem észrevehető a külömbség
2009. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A rendes faroknál érzed ahogy fel le húzódik a bőr,de a körülmetéltnél más.De mind2ővel jó a szex.Ja,és télli igaz,h a körülmetelteknek azért érzékenyebb,és az orális szex is más,mert nekik nem tudod ugynúgy kiverni,de őkis ugynúgy szeretik és kívánják mind az orálisat mind a rendes szexet.És amugy nemis csúnya,nekik nem merev állapotban is úgy néz ki mintha merev lenne,mert nekik nem lóg rá a bőr.de komi
2009. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Én körülmetélt vagyok és hosszú távon mivel több ingernek van kitéve,egy picit talán érzéketlenebb,tehát lassabban megyek el,de a lányok emiatt nem panaszkodnak soha...sőt......SŐT..:):):):)
2009. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!