Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavaró az előváladék mennyiség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró az előváladék mennyisége és íze. Van "ellene" megoldás?

Figyelt kérdés
Nos, a problémám ott kezdődik hogy barátnőm nem szereti a sós ízt, és orális együttlétnél zavaró hogy emiatt félbemarad a dolog. A másik dolog ami zavar az az hogy ha jól vettem észre akkor az előváladéktól büdös lesz a nadrágom. (onnan gondolom hogy frissen fürödtem, és frissen mosott boxer és farmer volt rajtam és barátnőm szólt hogy kellemetlen szagokat érez) A válaszokat köszönöm.
2009. febr. 3. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy fürödtél egy dolog.A bránert is megmostad rendesen?Tusfürdővel?Felhúzva? Fürdés után pisiltél?Mert akkor is hasonlóak a tünetek hiába fürödtél.De az is elképzelhetó, hogy van egy kisebb fertőzésed, amit krémes kezeléssel el lehet múlasztani.Pl a Canesten krém nem csak viszketéses gombanyavalyákat gyógyít, hanem pl ilyenre is jó.Ha a higénia totál rendben, akkor meg az is lehetséges, hogy a barátnőd óckodik egy kicsit az oráltól.Nem?
2009. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
engem is szokott zavarni az előváladék... ha érzem, h kijött, gyorsan le szoktam törölni a kezemmel, és folytatom tovább amit csináltam...így már elviselhető, nem érzem olyan erősen az ízét...19/L
2009. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előváladékkal nincs bajom, a spermával annál inkább. Szerintem sokkal jobb az íze is, és kisebb a mennyisége is. Az orálhoz meg nem árt a bő nyál, akkor meg igazán észre sem lehet venni az előváladékot...

Szerintem attól a pár csepptől nem kéne büdösnek lenni. Mondjuk pl. elélvezés után ha nem mosod meg, másnapra igen büdi lehet. De frissen fürödve kizárt.

2009. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondolok, hogy lehet egy kisebb fertőzésed, de az mindenkinél előfordul. A legjobb, ha elmész orvoshoz, ő majd ad rá krémet, vagy gyógyszert. De ha nem akarsz elmenni, a Canesten vény nélkül is kapható a gyógyszertárban.

De az is lehet, hogy a bőröd, a testnedveid Ph-értéke lúgos irányba mutat, ami egyáltalán nem baj, de annak lehet kellemetlen szaga. Ez esetben egyél sok gyümölcsöt, és az orvos tud segíteni, amivel a Ph-értéket savas irányba tolja el.


Ha az előváladékodnak nem jó az íze, szaga, akkor ez valószínűleg a spermáddal is így lehet. A következő tanácsokat tudom adni:


- az étkezés nagyban befolyásolja a testnedveink "minőségét", ezért fogyassz sok gyümölcsöt, igyál sok folyadékot, és próbáld ki az ananászlevet;) Továbbá ne egyél túlzottan fűszeres ételeket, és csipszet.


Én mindig megérzem a barátomon, ha az együttlét napján csípős szecsuánit evett. De ez egyáltalán nem kellemetlen. Minden más esetben teljesen íztelen.


-Ha van rá alkalmad, együttlét előtt mosd meg a péniszed.


Ha ezek ellenére a barátnőd viszolyog, akkor az inkább arról szólhat, hogy magával az oralitással van baja.

2009. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, lemaradt: 21 éves lány voltam :)
2009. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azt nem szeretem, amikor előző este sok sört ittunk a barátommal és másnap olyan hülye keserű íze van a spermájának :S na mindegy, engem ennyi zavar, vagyis nem zavar, csak ... hát istenem ez van, imádom őt úgy ahogy van, ilyesmi szerintem nem lehet probléma...
2009. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2009. febr. 10. 14:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!