Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt hiszem a barátom csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a barátom csak úgy csinált mintha elélvezett volna, hogy hozzam neki szóba?

Figyelt kérdés

Már máskor is előfordult hogy nem sikerült elélvezni, de én megértő voltam, utolsó alkalommal aránylag hamar "elment", de utána egyből azt mondta hogy nem jött sok. Én kimentem mosdóba hogy rendbe tegyem magam, de szinte semmi nem jött ki belőlem...


Mit tegyek? Nagyon rosszul esik. Kérlek ne minősítő degradáló válaszokat írjatok, voltak gondok mostanában.


2009. febr. 3. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús, hogy tényleg igazad lehet! Viszont ezt a dolgot csakis megértéssel, veszekedés és ledegradálás nélkül lehet megbeszélni! Fontos, hogy párod érezze, ez előtted nem ciki!! Előfordul az ilyesmi néha!

Légy nagyon kedves, megértő, mondd el neki, hogy nem kell szégyelnie ezt előtted, nyugodtan lehet őszinte és nem utolsó sorban biztosítsd, hogy nagyon szereted!

Hidd el, ezzel feloldod gátlásait és szégyenérzetét!


Sok sikert!

Remélem segítettem!


Üdv: Haven 23/L

2009. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, még valami! Előfordulhat, hogy tényleg nem jött sok, de ennek kevés a valószínűsége! Főleg, hogy már előtte párszor nem sikerült elmennie. Gondolom úgy lehetett vele, hogy már így is sűrűn volt ilyen nem akart még egyet, inkább füllentett, és remélte nem derül ki.


Haven 23/L

2009. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írod, voltak gondok... De ha beszéltek erről, akkor nehogy a szexet bármikor is összefüggésbe hozzátok a gondjaitokkal! A szexnek nem szabad kihatni a párkapcsolati viharfelhőkre- nyilván nem sarkos esetekre gondolok.:) Csak ennyi.
2009. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
furcsán viselkedett utána, alig akart összebújni, egyből öltözött volna fel :(
2009. febr. 3. 12:07
 5/8 A kérdező kommentje:
viharfelhőnek nem mondanám,inkább sértődések, nézetletérések.
2009. febr. 3. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már kevés is kijön, az már orgazmus... nem mindig ugyanannyi.
2009. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, hidd el, nem ellened akarok felszólalni, de kérlek engedd meg, hogy egy kis gondolatmenetet leírjak ide.


Ilyen és ehhez hasonló esetekben mindig elgondolkodom azon, hogy egy párkapcsolaton belül miért nincsen meg az alapvető kommunikáció. Holott ez lenne egy jól működő kapcsolat alapja, hogy ha valami probléma van, akkor azt elmondjuk a másiknak.

Írtad, hogy voltak gondok, azt nem írtad, hogy milyenek, alapvetően semmi közünk nincs hozzá, de azért elgondolkodtató, hogy ha ilyen alapvető dolgot (azért alapvető, mert a szex is ugyanolyan fontos része a kapcsolatnak) nem mersz megkérdezni tőle, akkor mégis milyen minőségű ez a kapcsolat? Nem érzed azt, hogy felszínes? Bár az is lehet, hogy friss a dolog, ezért mondtam, hogy nem inzultálni akarlak, csupán egy kicsit elgondolkodtatni. A kérdésedre a válaszom amúgy megbújik a soraim között.

2009. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: teljesen egyetértek Veled, de tudnod kell, hogy igenis jól működik a kapcsolat kommunikáció szempontból is. Meg szoktuk beszélni, ki mire vágyik, kinek mi a jó. És amikor előfordult, hogy nem ment el, akkor is meg tudtuk beszélni, ezért nem értem ezt a mostani dolgot. Ez volt vasárnap, este gondolkoztam el rajta, azóta nem találkoztunk, telefonon és msnen meg nem hinném hogy jó lenne megbeszélni. Holnap találkozunk ha minden igaz.
2009. febr. 3. 14:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!