Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj a herém ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a herém ha nem megyek el petting alatt?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőmmel pettingelek, de nem élvezek el, akkor baromira tud fájni a herém. Ez mitől van?
2009. febr. 2. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy nem tudom a választ, de a férjem is mondta, hogy évekkel ezelőtt mikor még csak jártunk, és nem sok dolog volt, akkor neki is fájt ha nem volt magömlése. Ez normális. ili
2009. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérbőség alakul ki a déli tájakon ugye nemi izgalom hatására,és az orgazmus során távozik onnan.Ha nincs orgazmus,több időbe telik ez a folyamat a "pangó" vér bizony tud kellemetlen lenni.
2009. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

még régebben olvastam hogy ez attól van hogy "túl" sokáig tart az erekció...de nem csak akkor tud fájni ha nem mész el.barátom elszokott menni és volt már rá példa hogy utána fájtak a heréi.

17/L

2009. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom azt mondja, ha sokáig (napokig) nincs magömlése, akkor fájnak a heréi.
2009. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Mert a mellékherék a petting során megtelnek cuccal (hosszabb előjáték után ezért lősz nagyobbat), és ha az ott marad, bizony feszít és csak lassan szívódik fel... nem is biztos, hogy ha ez túl gyakran és huzamosan (pl. hónapokig) így történik, az túl egészséges lenne.


Aztán lehet, h tévedek, de vmi ilyesmi történik. A prosztata is termeli a magáét, de asszem az kijön mindig már közben, az az ún. előváladék.

2009. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
MÁR BOCSI!!! HÜLYE VAGY!!! HA NEM SIKERÜL, VERDD KI!!!
2009. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is arra gondolok hogy a sok felgyülemlet sperma nem tud kijutni és ez fesziti ám én is megörülök mert nagyon kelemetlen és van hogy napokig tart (én is evel szenvedek)
2011. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!