Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első sex alatt gáz ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sex alatt gáz ha a lány nem nagyon "tud" mit csinálni?

Figyelt kérdés
Úgyértem ha a tapasztalt partnerére hagyja a "dolgokat"? Mivel ugy még nincs még benne gyakorlata, és még tanulnia kell...
2009. febr. 2. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
nem..de attol függ mien kapcsban van a partenerével...de azért nagyjábol csak tudja mit kell csinálni:D
2009. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem gáz hisz nem tudod hogy mit kell csinálnod de ha megnézzel egy videot vagy szex pozos képeket akor te is tudsz csinálni valamit de elég ha te csak élvezed és nyöksz
2009. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz!! Engedd el magad, élvezd,hagyd hogy a tapasztalt partnered irányítsa a dolgokat4 :)
2009. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
sztem elős szexnél nem mindenki nyög:DxD..meg hát van akinek először fáj akk max a fájdalomtól nyög xD...
2009. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
elég ha csak fekszel , (jobb ha ő van felül sztem) és simogatod , markolod,a hátát,a kezeit....:)
2009. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, ha azért elméletben tudsz dolgokat. Ajánlanám a www.femina.hu/szex weboldalt. Én csomó mindent tanultam innen, mielőtt sor került volna az 1. aktusra.

Szerencsés esetben a fiú tapasztalt már. Ez esetben bízd rá magad. Nincs más dolgod, mint élvezni, bár az 1. alkalommal igen ritkán fordul elő...A többit meg megtanulod a gyakorlatban később.

2009. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha ráveszed hogy a melledet fogdosa és nyomogasa akkor hid el még jobb lesz!
2009. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, majd belejössz :)
2009. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!