Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én csinálom a pasinak orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálom a pasinak orálisan, de ő nem akarja nekem. Miért nem csinálja?

Figyelt kérdés
2008. jan. 25. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy finnyás fajta. Zavarja a hüvelyváladék íze, vagy csak a szituáció. Mindenestre nagy tapintatlanság, hogy ha a te orális kényeztetésedet elfogadja, kéred hogy tegye meg ő is, és azt elutasítja. Három lehetőséged van. 1: elfogadod a helyzetet így. 2: te se kényezteted őt orálisan, mondván: nem érdemli meg. 3: szakítassz vele, és keresel oyan fiút, aki nem ilyen önző.
2008. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok,de mégsem teljesen ugyanez.Nálunk az a helyzet,hogy nagyon ritkán szoktam kényeztetni orálisan,de ő egyáltalán nem szokott engem,még akkor sem,amikor én igen,sőt ő még simizni se nagyon szokta,bár nem értem miért.Én azt a taktikát választottam amit az előttem szóló mondott,azaz írt,hogy ha ő nem akkor én sem.És képzeld nem is hozza szóba,hogy szeretné,de ugyanakkor a kapcsolatunk nagyon jó és a szex is kiváló és élvezetes.Úgyhogy nálam ez bevált.Szerintem te is döntsd el vagy megbeszéled vele,hogy miért van ez,vagy te sem teszed,ha ő sem vagy keresel mást.
2008. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kapcsolat-ami nem a szexen alapszik-a kommunikáción múlik. ha kérdésed van, észrevételed van és főleg ha igényed van valamire, azt meg kell beszélni.

Amúgy van aki undorodik tőle és nem tud kapcsolatot teremteni a nemi szerv váladékával akár nő, akár férfi. Ezt nem lehet elvárni, de jobod van tudni, hgoy miért van így.

Ha még sosem csinálta, akkor lehet csak fél tőle, vagy ha egyszer csinálta, lehet nem volt jó élmény. Általában a pasiknak az első puncinyalás igen rossz élmény, csak idővel szeretik meg.

2008. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én abba a szerencsés helyzetbe vagyok,hogy nekem a barátom olyan,hogy inkább ő szereti nekem csinálni.Mindig azt mondja hogy inkább nyal minthogy őt szopják,Persze szoktam neki én is,de inkább ő kényeztett mindenhol.
2008. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg hogy miért nem füllik hozzá a foga.

Talán úgy tudod őt a legkönnyebben rávenni ha elmentek együtt fürödni. Ne erőltesd, hanem légy cseles. A nők női praktikával élnek. Egy jó póz a 69.

2008. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok!

Az én párom sem szokta csinálni ezért most már én sem csinálom! Nem mondja, hogy nem szereti, bár azt sem,hogy igen! :( Nekem nagyon hiányzik, de ezt nem lehet erőszakosan kicsikarni! Viszont engem is érdekelne, hogy azok a fiúk akik nem szeretik, miért nem szeretik! :/ Az én pasimtól úgysem kapok választ erre! :/

2009. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!