Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy nagyon jó legyen neki?

Figyelt kérdés
hogy verjem ki a barátomnak úgy, hogy azt gondolja.. "na ez volt a legjobb" ? 16 éves vagyok, ő 17. még nem csináltam neki, ő csinálta nekem.
2009. febr. 2. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam barátomat,hogy először épp hogy csak hozzáérintem a számat,aztán lassan végig bekapom,csinálom egy darabig lassan,aztán amikor már szeretné hogy "bevaduljak",akkor ezt jelzi,persze nem tudatosan,úgy,hogy elkezd mozogni.Aztán egyre gyorsabban csinálom,meg úgy verem neki,hogy a számban van a pénisze.Aztán szól,hogy jó,elég és akkor kézzel folytatom és úgy élvez el.Kipróbálhatod azt is,hogy a szádba élvezzen,hát nekem nem a kedvencem az a rész:D Sok sikert:) Aztán írj,hogy sikerült,akár privit is írhatsz:) ÜDV:Bubbla
2009. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De ő azt kérdezte, hogy hogyan verje ki! Nem biztos hogy szopni is akarja!
2009. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ja azt nem nagyon szeretném..
2009. febr. 10. 17:58




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!