Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor masztizok és már majdnem elmegyek, akkor valamilyen rossz érzésem van és undorítónak találom az egésszet. De elötte nincs vele semmi bajom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 16:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 18 éves lány..
2009. febr. 2. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
ez szerintem a neveltetés és a világfelfogás hatása... a mi korosztályunk(én 19 vagyok) még régimódi nevelésben részesült, és nem olyanok a normáink, mint a mai 14-15 éves fiataloknak, akik már több férfit számolnak össze a két kezükön egy évre,mint mi egész életünkben. Ha keresztények vagytok, és erősen ebben a szellemben neveltek, még inkább magyarázható a szégyenérzeted. Ez egyszerű berögződés, nekem is van hasonló, pedig mégcsak hívő sem vagyok. De tudat alatt van egyfajta szégyenérzetem, ami akkor tör rám, mikor mondjuk pizsamában vagy hálóingben vagyok napközben is, és valamiért elképzelem, hogy a ruha alatt valami undorító dolog van, hogy az egész testem undorító, a melleim, a nemi szerveim, és úgy érzem mintha ezt ezer szem figyelné. Tudom, hogy furcsán hangzik, de hasonlít a te problémádhoz... olyankor megpróbálok másra gondolni, általában az segít, ha felöltözöm és belekezdek a napi teendőimbe. Próbálj meg elvonatkoztatni attól, hogy mit csinálsz, ne gondolkodj közben, csak élvezd... hátha nem tör rád ez az érzés. De a legjobb az lenne, ha találnál egy megértő partnert, aki belevezet a szex világába és egy idő után sokkal természetesebbnek éreznéd ezt az egész nemiséget...
2009. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, és a rosz érzés testileg jött, nem ugy ahogy az előző leirta. elöször azt éreztem hogy nemistudom érzésre és végighatolt a testemen átjárta és undort éreztem. a technikán kell válltoztatni ahogy csinálod. csak probáld ki, ha nem ez akkor az elsőnek van igaza, vagy is az illik rád, de azért egy probát megér.
2009. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is szokott ilye érzésem lenni csak én eljutok az orgazmusig és utána lesz ez a szar érzés de nem tom mié
2009. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!