Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon gerjedek az emos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gerjedek az emos lányokra, egy emos lánnyal akarok lenni, hol tudok szert tenni egy ilyen kis fekete gyöngyszemre? én industrial arc vagyok, nem emos

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
jelentkezz be egy sírjunk együtt mert rossz a világ szakkörre....ott biztos találsz
2009. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Különböző EMO csetoldalak és fórumok? Suli? 10 éves kishúgod barátnői? Ovi? Pengegyár? (Bocsi... Én is bukok némelyik emosra, de nem lehetett kihagyni...)
2009. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Jászain van 1 emos kocsma SF-nek hívják. :)

Menj el oda, ott vannak HC-s arcok is, de leginkább emosok.

2009. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi,jó lesz:)
2009. febr. 2. 15:35
 5/14 anonim válasza:
6%

Én emos lány vagyok de nem az a durva emos szóval hajam barna de tupirozott oldalt vasalt csőgatya bk cipő feszülös poló.De szerintem ne ilyen emos oldalakon ismerkedj mert ott sok mindenki csak annak adja ki magát és mikor majd találkoztok elég nagyon fogsz nézni.

15/L

2009. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
21%
Az emos az egy életérzés,meg egy stílus aki meg vagdalja az ereit azért vagdalja hogy magára vonja a figyelmét.
2009. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hááát...maradjunk annyiban, hogy akad köztük itt-ott amelyik nem annyira ronda mint a többi. Bár szerintem mind egyformán néz ki. szal...én inkább maradok az életvidám csajoknál.
2009. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a jászain nem UW-van? és tudtommal az egy sharp/hc-s kocsma

én SF kocsmát a keleti pályaudvar mögött ismerek

amúgy meg deák téren is nagyon sok emo van

2009. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha neki az emos lányok tetszenek fogadjátok el! Nem azt kérte, hogy véleményezzétek az ízlését! És igen, deákon tényleg van egy csomó szóval ott válogathatsz. Második voltam.
2009. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Figyi, te emos-ra buksz?? vagyis akik poserek (külső)? mert akinek az érzése is ilyen, az nem emos, hanem emo. csak szólok, ha összejössz egy emo csajjal, akk. nehogy emos-nak hívd! én emo vagyok, szal tom milyen ez..
2009. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!