Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért a zuhanyzóban szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a zuhanyzóban szereti csinálni?

Figyelt kérdés
ha sokáig nem vagyunk együtt a férjemmel akkor általában mindíg a zuhanyzóban akar szerelmeskedni és nem az ágyban ráadásul mindíg szájjal viszem el és nem is sexelünk. inkább csak pettingnek lehet nevezni, miért? lehet h túl romantikus vagyok? hisz ha valaki sokáig nem szeretkezik azzal akit szeret akkor arra vágyik h a másik hozzá simuljon megölelje, csókolja és nem arra h gyorsan túl essenek az egészen.nem?
2009. febr. 2. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert a zuhanyzó miért nem romantikus? Az összes erotikusabb-romantikus filmben ott csinálják.
2009. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Szerintem ezt nyugodtan megkérdezhetnéd tőle is, lehet, hogy szívesen elmondaná Neked, és abban is biztos vagyok, hogy ha Te elmondanád neki a vágyaidat, hogy minek örülnél, azt is szívesen venné, és a kedvedre tenne! Nincs olyan pasi aki ne szeretne erotikus szavakat hallani a kedvesétől.

Elég szomorúan tapasztalom, hogy kicsiny kis országunkban még mindig nem része a szexkultúrának a verbális kommunikáció! Próbáld ki, mindenkit erre biztatok!

Üdv

2009. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is van, hogy ott kezdjük, orálozás, anál is meg hüvelyi, ott van lehetőség jól megmosakodni anál alőtt és után is.

Végül pedig az ágyban fejezzük be. Ez nem lehet egy megoldás?

2009. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen cak mi az ágyban az alvást fejezzük be
2009. febr. 2. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy, mondd meg neki, hogy ne csináljátok végig, hanem az ágyban fejezzétek be.
2009. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21 éves lány: Szerintem szexi tud lenni egy férfi számára, ha a barátnője/felesége testén csurog le a víz, és bepárásodik minden körülöttük.. Lehet, hogy neki az tetszik, hogy ott nem nagyon lehet lefeküdni.


Más: Gyerekeitek vannak? Lehet, hogy a gyerekek miatt a fürdőszobában érzi magát jobban.


De ha ezen változtatni szeretnél, nem is muszáj mondanod neki, csak elég határozottan elzárni a csapot, megfogni a kezét, és tüzes nézések közepette az ágyhoz vezetni. Hidd el, nem fog ellenkezni;)

2009. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hét, nekem eddig a legnagyszerűbb szeretkezéseim zuhany alatt történtek... Én kimondottan az "ágyban, párnák közt" típus vagyok, de mégis a zuhany lett a kedvenc helyem.

A zuhany alatt is lehet összebújni, szorosan egymáshoz simulni (pláne, ha kicsi a zuhanyzó), egymás testét habosítva ölelkezni.

2009. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen nagyszerű lenne ha szeretkezésről lenne szó, de sajna csak pettingről beszélhetek, mert sajna szeretkezni a zuhanyzóban nem szoktunk ezért furcsállom, h ha sok időt nem vagyunk együtt miért ott kap el!!! én kielégítem magamon pedig közben önkielégítést végzek vagyis először magam elégítem ki aztán őt. szóval???

lehet h túl romantikus tipus vagyok és ezért érzem így??,23éves vagyok ő pedig 32

2009. febr. 5. 09:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!