Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmmel simogtajuk meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel simogtajuk meg puszilgatjuk egymást amit én is ő is élvez. De én is észreveszem meg ő is mondja hogy közben egyik pillanatról a másikra elmegy a kedve tőle és nem nagyon izgatja! Miért?

Figyelt kérdés
PEdig előtte fél perccel még nagyon... ez miért lehet? más is tapasztalt már ilyet? Mit tegyek ellene hogy végig izgalomban maradjon? kérlek írjatok hasznos tanácsokat! !
2008. jan. 24. 14:55
 1/4 anonim válasza:
68%
velem is ez van amikor magam izgatom kb 15 percig izgi!
2008. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, egy pasi ha szexel, akkor nem gondol másra. De mi nők valahogy másképp működünk, kattog közben az agyunk (nekem legalábbi), annak ellenére, hogy igenis baromira élvezzük. Emiatt lehet akár, hogy közben eszébe jut valami, ami elveszi a kedvét.
2008. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én pasi vagyok és nekem is eszembe jutt sok dolog pl. matematikai egyenletek pl. 3x-18=2x x=18

de nem zavar:D

2008. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én első gondolatra arra tippelek, hogy fiatalok vagytok még, és nem szexeltek, csak kóstolgatjátok egymást. Ez nagyon jó, csináljátok csak felelősséggel:-)

Lehet, a lánykan néha -tudatt alatt is-beugrik, hogy még nem akar szexelni, és ezért van ez a hangulatingadozás.

Erre csak annyit tudok tanácsolni, de azt melegen, hogy beszélgessetek sokat. Beszéljétek meg,hogy amit csináltok az jó , helyes, de többet még nem akartok. Türelmesek vagytok egymáshoz és senki nem fog erőszakoskodni, többet akarni, mint amit a másik is akar:) Nálam annó 16 évesen ez nagyon bevált , több mint fél évig így voltunk párommal, mikor éreztük hogy itt az ideje megtenni, és nem bántuk meg azóta sem:-)

Lehet hosszu időn át csak csókolózni, simizni, majd pettingelni, és a szex akár még éveket is várhat.-)

2008. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!