Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek domina?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek domina?

Figyelt kérdés
A barátom szeretné, hogy dominaként viselkedjek vele, rettegni szeretne tőlem. Szerintetek, hogy viselkedjek vele? most nem a bőr és lakkruhákról van szó. Fantáziadús válaszokat várok
2008. jan. 24. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben filmeket néznék, és onnan merítenék ötleteket.

De szerintem ha valaki nemilyen tipus születetten, akkor ő nem domina. Megpróbálhatja , de ki tudja sikerül-e...

2008. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Domina?Mármint szado-mazo?Huhha...A film szerintem is jó ötlet,talán nézegess az interneten,pl www.youtube.com.Vegyél korbácsot,meg ilyesmi...Vagy esetleg beszélj vele mocskosul :D Sok szerencsét!(ui.:van aki azt élvezi,hogy lehordják a legaljasabb szemétládának szex közben!)
2008. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

domina - Latin szó, jelentése úrnő. A mazochista (önkínzó) férfiak párja, aki fizikailag bántalmazza a férfiakat mielőtt azokat szexuális kielégüléshez juttatná. Ez a fajta elferdült szexuális magatartás -perverzió-


ez a perverzió/aberráció egyik ága ami eltér a normális szexuális szokásoktól..beteges hajlam!!

ha őt ez izgatja fel ajánlom, hogy ne a partnerét kényszeritse ebbe a helyzetbe, hanem már eleve ilyen oldalakon /internetes/ vagy körben keressen magának szexpartnert...

vagy kezeltesse magát!!

keress a neten a szexoldalakon a domina cimszó alatt, filmek is vannak biztosan találsz több tonna képet!!

2008. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy abberált lenne a pasi, az még kérdéses. Ha tényleg megrögzött mazohista, akkor el kell azon gondolkodnod, neked ez a szerep tetszik e. De az is lehet, hogy csak kíváncsi a párod. Lehet, egy-két alkalom után ő maga mondja azt, hogy mégsem ez az ami feldobja a szexuális életeteket.
2008. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát én enm tudnám felcserélni a szeretgetést,ölelgetést szex közben ütlegelésre,csapkodásra....ha nem szeretnél,mondj ellent neki!
2008. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül abberáció, néha jól fel tudja dobni a szexuális életet. Szerepjáték szintjén is létezik például ez. Szerintem használd ki! Hozd elő a legvadabb vágyaidat, csináltass meg vele mindent amire vágysz, ha nem teszi, üsd meg. Legyél kreatív! Amúgy ilyen helyzetekben nagyon jól ki lehet élni az elfolytott dühöt! Biztos volt már olyan hogy legszivesebben felpofoztad volna, nem? Ilyenkor megteheted! Amúgy mazsolázgass a sub-domino oldalakon, és ne feledd: nem feltétlenül a kínzás a lényeg, lehet hogy inkább a szolgád akar lenni.
2008. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy jó leírás található az alábbi webhelyen:


[link]

2009. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Néhány érdekes cikk és kép:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2009. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2009. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű tanácsok a dominajátékokhoz:


[link]

2009. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!