Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az élvezet abban ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az élvezet abban ha valaki párnával vagy fotellel maszturbál? Mi abban az élvezet? Mért nem kézzel izgatja a csiklót? Nem egyszerűbb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az életben sokszor nem a legegyszerűbb megoldás a legjobb...
2009. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűbb és helyesebb kézzel. Ha valaki már csak úgy tud elélvezni, hogy valamihez dörzsöli a nemiszervét, akkor ott bajok lesznek, rosszabb esetben TMS-e lesz és nem tud majd a párjával elélvezni. Legjobb kézzel, utána lehet segédeszközöket használni, de minél valósághűbbek, annál könnyebb lesz majd valódi emberrel a szex.
2009. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez azért van, mert ugye egész kis korban is lehet maszturbálni csak ugye akkor még nem tudják, hogy mi is az ami velük történik csak azt hogy nagyon jó...és sokszor van úgy, hogy az orgazmust a kisgyerekek véletlenül valami dörzsölésével érik el (legyen az párna, vagy bármi...) és tudják hogy ha legközelebb is úgy csinálják és azzal a dologgal, akkor biztos megint olyan jó lesz...és erre rá lehet szokni.

legalább is szerintem ebbe van egy kis igazság

2009. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

OFF: Mi az a TMS?

Bocsi az offért, de nem tudom:(

2009. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A TMS főleg férfiaknál (de egyes kutatások szerint nőknél is) kialakuló betegség, ami a nem megfelelő masztubálási technika miatt fordul elő. Egy idő után csak egy módon tud majd elélvezni, de partnerrel egyátalán nem. Ilyen pl. ha valaki rászokik a folyó vízre vagy párnát használ.
2009. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
TSM...pfff:) én ovis korom óta maszturbálok..szinte soha nem csináltam kézzell..és a párommal való szeretkezésnél minden csodás...semmi gond...
2009. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem nem könnyebb a csiklómat kézzel izgatva maszturbálni. hiába jó érzés, nem tudok úgy olyan nyomást kifejteni, amitől orgazmusom lenne, úgyhogy mindig megunom és abbahagyom. hason fekve, a kezemet magam alá téve el tudok élvezni. ugyanez a póz működik a partneremmel is, de máshogy még nem sikerült.
2009. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!