Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben nem érzem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nem érzem jó magam a csajommal olyan mintha a volt barátja ellen kéne versenyeznem és így nem érezem vele jól magam, le kéne feküdnöm más lánnyokkal h tapasztalott szerezzek h milyen mással vagysem?

Figyelt kérdés
Én már lassan egy éve leszek eggyüt a barátnőmmel! Ő neki előttem egy 2 évig tartó kapcsolata volt mi miattam véget ért. Ez 2007 novemberjében volt. De aztán nem mentek jól kettőnk közööt a dolgok így dobot ugyan is nem nagyon foglalkoztam vele. De én nagyon szerelmes voltam de féltem tőle. Aztán 2008 májusában ujjra össsze jöttünk. Akkor neki megint volt barátja akit miattam dobbot. Immáron együt vagyunk lassan egy éve ő idáig mindkét barátjával lefekudt. És én velem is. Nekem ő volt az elsö. Az életemben minden téren. DE vala hogy nem tudok hozzá nyúlni úgy a hogy én akkarok mert eszembe jut h más már csinálta neki. és így nemtok olyan szenvedélyes lenni vele mint ahogy szeretnék! De boldog vagyok vele meg szretem csak bánt h nem én voltam az első mit tegyek ilyenkor?
2009. febr. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

elöször is:D...tanulj meg helyesen írni

másodszor:ha ez zavar tényleg nem vagy normális,már bocsi...most jön a lepontozás...

De ilyenre akkor sem szabad gondolni...mindenkinek van egy elsö...és az nem jelenti azt,hogy vele is éli le az életét.örülj neki,hogy van egy tapasztalat barátnöd aki mindenre meg tud tanitani,ettöl csak te leszel jobb.

amugy elég nagy áldozatot hozott a csaj,hogy 2x is szakitott 2 pasival CSAK miattad...légy büszke magadra örülj és élvezz ki mindent:)

2009. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is tanulj meg magyarul.

Másodszor: ha szereted, akkor csak maradj mellette! Ne kacsintgass semerre, mert abból gond lesz.

És ne foglalkozz azzal, hogy mással milyen volt idáig őneki: TÉGED választott és nem a másikat. Ez azért jelent valamit, nem?

2009. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit tenni, fogadd el a helyzetet! Ezen nem tudsz változtatni.

Ne légy olyan hülye, hogy emiatt megcsalod!


Esetleg beszélgessetek a szexről, kérdezd meg, hogy van-e valami amit máshogy szeretne. Mást nem tehetsz. Ne izgasd magad ezen ennyire! Valószínű minden ok, különben nem hiszem, hogy járnátok még mindig...

2009. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy mi volt előtted,az már történelem.Tehát ne foglalkozz vele,mert nem sok közöd van hozzá.Azzal foglalkozz,hogy mi van most.És rá kéne jönnöd,hogy valójában mi zavar??
2009. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én is voltsam hasonló helyzetben, de megbeszéltem a barátnőmmel és ő csak annyit mondot, nem számit ki volt előttem és hogy mit hogyan csinált csak az a fontos h eggyüt vagyunk és bármit csinálok(persze oda adoan) örömet okozok vele. és ha belegondolsz nem számít más...
2009. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!