Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tenyleg olyan gusztustalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg olyan gusztustalan lenne a puncimon egy ici-pici csillagos tetko?

Figyelt kérdés
Szerintem sexy lenne de baratom szerint undorito? Ti hogy vagytok evvel?
2009. febr. 1. 15:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
Pontossan hova akarod attól függ??
2009. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
undorito , a puncinak nem kell semmi , annak alapból gyönyre van
2009. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezőnek és a válaszolóknak is, először is tanuljatok meg helyesen írni! Aztán pedig, ha neked tetszik, csináltasd meg, a Tiéd. A Te stílusod, csak azt tartsd szem előtt, hogy 40-50 év múlva is ott lesz. Akkor is tetszeni fog? A pasid pedig ha szeret a tetkóval együtt fog szeretni, mindegy mi van rajta.
2009. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem a puncim kozepere gondoltam hanem kisse bal oldalara (bocs a hejsirasert)
2009. febr. 1. 15:26
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
fujjjjjjjjjj
2009. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ezt meg honnan szedted?nem mindegy, mi mit gondolunk, ha neked tetszik, csinald. sztem undorito, meg tok fajdalmas is amig csinaljak, ha neked ez kell. Ha magyarul irsz, akkor ird hogy szexi, angol kozegben pedig sexy.
2009. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Boááá!

Amúgy a tied... de én a helyedben hennával csinálnám. Az lejön egy idő után.

2009. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Undorító, és ott is fog maradni rajta.

És aki meglátja, ennek alapján fog jellemezni, még akkor is, ha nem undorítóságból csináltattad, hanem mégoly romlatlan szándékból is.

Kb. a k***knak van ilyen, én menten lelankadnék.


Tetoválatlan puncival pedig még senkinek nem volt gondja... abba nem lehet belekötni.


Ne csináld!


Van egy aranyszabály a tetkózás hőskorából: ha kitalálsz valamit, csak egy év múlva csináltasd meg!!


Tuti, h egy év múlva nem akarnád már. De tartsd be ezt a szabályt, nem hülyeség.

2009. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Ne törödj azzal mit mondanak mások.Nem az ő véleményük fontos hanem a tied.Ha neked tetszik akkor csináltasd meg.Ha tényleg kicsi lessz akkor késöbb sem fog zavarni.

A pasid meg majdcsak megszokja.

2009. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én a tarkómra csináltattam...barátom is ellene volt meg mindenki más is...megcsináltattam és végül mindenkinek tetszett:)szerintem döntsd el te hogy mit szeretnél...ha mondjuk nem is a puncidra csináltatnál hanem mondjuk küldök alatt kicsivel jobbra vagy balra szerintem az is nagyon szexi tud lenni és talán a barátod sem nézné annyira rossz szemmel...
2009. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!