Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a túl sok maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a túl sok maszturbáció siketséget okoz?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyenféle pletykákat, és pld én is szoktam orgazmus után tompábban hallani, egyszer, mikor barátommal voltunk, még sípolt is. Aztán pár mp múlva elmúlik, viszont egyszer huzamosabb ideig történt ez, furcsán is láttam utána.

Lehet összefüggésben a kettő?


2009. febr. 1. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár fiu vagyok, de hasonlót midnenki tapasztalhat. Nincs összefüggés, az orgazmus semmilyen halláskárosodást, vagy egyéb károsodást nem okoz. Csupán azért sipolhatott a füled mert az élvezés során megszaporodik a szívdobbanásaid száma, ezáltal nő a vérnyomásod, majd élvezés után kissé visszaesik. Ez miatt lehet kisebb szédülés, vagy az általad említett "sipolás". Ezek a tünetek csak 1-2 mpig tartanak. Ha valakinek alacsony a vérnyomása gyakrabban előfordul az iylen, de szerintem jo dolog egy kcsiit beleszédülni a végén :D .
2009. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz!!:Dmanapság a 10 éves gyerektől a 60 éves nagypapiig maszturbál és akkor már ennyi idő alatt süketnek kéne lenniük.Persze a nagypapi más okból halláskárosult....:D
2009. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy jó érzés, de volt, mikor komolyan megijedtem... :) Csillagok és fejzúgás... De végül átölelt két szerető kar, és megnyugodtam. Mivel többször előfordult, gondoltam rákérdezek.

Köszi a válaszokat! :)

2009. febr. 1. 15:01
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor, ha eltéveszted a lyukat! De eléggé el kell hozzá téveszteni...

Amúgy az orgazmus tényleg okozhat ilyen vérnyomásingadozást - de ebből nem lesz süketség. Ha férfi lennél, 70 év fölött, akkor esetleg szívroham vagy gutaütés.


Ha máskor is vannak vérnyomásproblémáid, akkor viszont menj orvoshoz!

2009. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
És még a kezed is szőrös lesz! :D
2009. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak üzenem, hogy nem etettek ilyenekkel, hogy szőrös lesz a kezem, mert baromság és a szüleim sem hülyék.

Mellesleg személyes tapasztalat miatt kérdeztem, ha röhögni szeretnél valakin, gondolkodj el magadon.

Csak egy kérdést tettem fel...

Köszönöm a normális választ adóknak!

2009. febr. 1. 16:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Elötte kevesebbet igyál!!!!!!!!!
2009. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Orgazmusnál felmegy magasra a vérnyomás.És meglehet hogy ettől van.
2009. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom h végleges süketség beállhat-e de nekem (f) többször van olyan, h gyengébben hallok, olyasmi mint mikor bedugul a füled ha hirtelen magasság változás van, hegyi úton lefelé
2009. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A vérnyomásod szökhet fel olyankor, nézesd meg! Amúgy meg ne engedd neki, hogy a füledbe orgazmusoljon!

:)

2009. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!