Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülés óta, miért nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés óta, miért nem akar velem lefeküdni a párom?

Figyelt kérdés
Most 8 hónapos a pici fiam,és amióta megszületett csökkent a szeretkezés köztem és a párom között.Kb havonta 1x bújunk össze.Normális ez?Ha megkérdezem őt,akkor valami viccel elüti a dolgot!Amúgy még szoptatok,de nem hiszem,hogy ez volna a baj.Igaz pár kiló + is van rajtam,de a párom elég árett gondolkodású felelőségteljes ember.
2009. febr. 1. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott volt a szulesnel?
2009. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna tapasztalatot nem tudok megosztani, de egyszer valami ismeretterjesztő film szerűségben hallottam olyasmit, hogy néhány férfi nehezen éli meg azt, hogy a párja most kicsit részben másé, illetve hogy a gyermekét szülte azon a nyíláson keresztül, ahol ő korábban imádott "nézelődni"... jobban nem tudom elmagyarázni, lényeg hogy a gyerek miatt kialakult náluk ilyen pszichés akármi. Esetleg rákérdezhetnél konkrétan, hogy miért nem akarja, ne hagyd hogy poénnal vesse el fél perc alatt a témát!
2009. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, a masodiknak igaza van, ezt en is hallottam, de a legjobb, ha beszelsz vele, lehet, hogy azt hiszi, neked most a pici mellett nincs ra igenyed. Mond el neki hogy szeretned..
2009. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen bent volt a szülésnél,ő ragaszkodott hozzá!
2009. febr. 1. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi egy terhes nőre, illetve egy olyan nőre, aki nemrég szült stb. nem kées nőként tekinteni, hanem az anyát látja benne. Beszéld meg vele ezt a dolgot!

Az is lehet, hogy azért nem kezdeményez csak, mert azt gondolja, hogy neked nincs rá igényed, hiszen sok nő így van ezzel a szülés után.


Egyébként ha havi 1 alkalomhoz annyit fűznék hozzá, hogy 24éves fiú vagyok és hálát adnék az Úrnak, ha ilyen gyakran szeretkeznénk a barátnőmmel, de ez már más téma...

2009. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire az anyát látja benned, akkor (ha a baba hagy) kínáld meg egy kis tejjel! Szerintem értékelni fogja... közben pesze vedd is az öledbe, ahogy kell, és simogasd. Ha ez hidegen hagyja, akkor fából van!


Ha viszont azt akarod, hogy ne csak az anyát lássa benned, akkor teremts olyan viszonyokat: tedd le a babát úgy, hogy pár óráig biztos ne zavarjon, öltözz fel egy kihívó szerelésbe, és környékezd meg így! Még jobb, ha először lefürdeted - úgy, ahogy a babát szoktad: mindenhol. Ehhez se öltözz túl: olyan ruhában legyél, ami nedvesen átlátszik, vagy pedig könnyen kinyílik, ahogy fürdeted. A meleg víz - egy kis segítséggel - csodákat tud művelni a férfiakkal: majd meglátod te is :-)


Ha ehhez sincs kedve, akkor eljátszhatod a "ki kellett jönnön a fürdőszobából valamiért, ami egy felső polcon van - csuromvizesen és egy szál törölközőben, ami csak a kritikus helyzetekben nem takar semmit" figurát. De akkor töröld meg a talpad, nehogy eless!

2009. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem meg kell beszélni a dolgokat.Őszintén, és ha megvan a probléma akkor tudod kezelni is.Esetleg megviselte a szülés?Vagy keveset pihentek a baba miatt?De ezeket a kérdéseket és a válaszokat rá csak a férjedtől kapod meg.
2009. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Majd intézkedek!
2009. febr. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!