Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok a sexy kockás has izgató?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a sexy kockás has izgató?

Figyelt kérdés

mielőtt az idősebb nemezedék beszólna, 21 éves vagyok a vélemények nem fognak befolyásolni. csak érdekel.

"kocka has üres fej..."

valami régi zenekar szövege volt XD


2009. febr. 1. 01:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
milyen érdeks akiknek bejön a kockas has, azok válaszait leszavazták
2009. febr. 1. 17:23
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Kockás Has! Biztos bejön a plázacicáknak, egy BMW slusszkulcs kiséretében!

Ennél már csak a sminkelt, szörtelenitett pasik a jobbak!

Fúúúj xD :)

2009. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! most mit vagy felháborodva? nem te írtad, hogy nem befolyásolnak a vélemények? akkor meg ne foglalkozz vele. fogadd el, hogy nem mkinek tetszenek az ilyen ffiak.
2009. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Ha nekem tetszik bejön a kockás has akkor plázacica vagyok ??--...pff
2009. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyátalán nem jön be, annál inkább a párom édes kis pocija:) 21 éves lány voltam.
2009. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem befolyásol, olyan hasam van amilyen ennyi, viszont az tényleg érdekes h akinek bejön a kocka has annak a válasza le van szavazva, és egyébként azért mert valakinek tetszik nem azt jeletni h pláza cica vagy akinek kockás az BMW-és vegyük csak a sportolokat, azért mert valakinek fontos a fizikai álapota vagy kinézete és tesz is érte valamit már leszolandó... ? mi ez ha nem sztereótípia?
2009. febr. 1. 21:42
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Akik lefujjogják a kockás hasat azt hiszik hogy ők ettől lesznek értelmes, intelligens,normális emberek mert hogy "Ők nem a külsőt nézik, hanem azt hogy mivan belül"...attól mert valakinek ez tetszik nem kell rögtön felszínes plázapitsának kikiáltani..
2009. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
talán álszentek a helyes kifejezés? de vegyünk engem nincs BMW ém alapvetöen nem járok plázába rock beállitotságu vagyok, és kockás hasam van, nem mások miatt nem a csajoknak akarok tetszeni, hanem elöször is ilyen az alkatom, küzdő sportokat üztem, és szeretek mozogni, az csak az eredmény h esztétikailag szép a hasam, nem én mondtam rá hanem akik látták...
2009. febr. 1. 22:50
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
Én nem adnám a párom pocakját semmilyen kockás hasért sem. De sokat álmodoztam fiatalabb koromban (8-10)a romantikus, kockahasú pasikról. Az a lényeg, hogy ne málé legyen, hanem igazi férfi, tök mindegy, milyen hasa van.
2009. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkább a husis has jön be meg a tömzsibb pasik...
2009. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!