Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm még nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még nem akar orálisan kielégíteni. Azt mondja, hogy a bizalom megvan, csak fél, hogy rendszert akarok majd ebből. Vélemények?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, ő pedig 17. Már jó ideje le szeretnénk feküdni, csak bizonyos problémák akadtak. Nemsokára 1 évesek leszünk, és nagyon szeretjük egymást! :) Mondtam neki, hogy persze nem életfeltétel nekem az hogy orálisan is kielégítsen, hanem mondjuk egyszer-egyszer, de arra már nem kaptam választ. Sajnos még nem volt rá lehetőség, hogy legalább én csináljam neki. Lányok!!! Vélemények?
2009. febr. 1. 00:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondja, hogy nem undorodik tőle, vagy ilyesmi, mert szívesen csinálná, csak fél hogy szerinte rendszer lenne belőle. Ez mennyire lehet igaz? :S
2009. febr. 1. 00:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon a szeretkezést is lehet rendszeresnek mondani. Kérdezd meg tőle, hogy attól is így fog húzódozni?
2009. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tart tőle, hiszen még nem csinálta soha, tapasztalatlan. az orális szextől való húzódozás nem feltétlenül azt jelenti, hogy nincs meg az a bizonyos bizalom! várj türelemmel, míg egyszer csak megteszi. ne erőltesd. vannak azonban nők, akik erre soha nem lennének képesek, mert taszítja őket a dolog. ha a bnődnél kiderül esetleg, hogy ez áll fenn, akkor el kell gondolkodnod, képes vagy ezt elfogadni, vagy inkább más lányt keresel. persze attól még nagyon is szerethet téged, hogy ezt nem teszi meg.
2009. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy áldozat semelyik részről.

Sok lány nem szereti, ezért nem szabad őket megróni, mint ahogy sok fiú nem szereti kielégíteni a barátnőjét orálisan. Apropó... te kielégíted a barátnődet orálisan?

Szóval nem. Na ez itt a bibi, az egész témától tart. Ha megmutatod neki, hogy milyen jó tud lenni neki, akkor ő sem lesz rest és ki akarja majd próbálni, hisz ő is örömet akar majd okozni.

2009. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
velemenyem az, hogy majd csinalja, ha a akarja. Ha ezt nem birod kivarni, akkor keress mas embert. Az ilyen dolgokat nem lehet eroltetni, ha elerkezettnek latja az idot majd kiprobalja. En az elso kapcsolatom elejen azt mondtam a paromnak, hogy ne is gondoljon ra, soha nem fogom megtenni, o azt mondta ok. Azota mar en kerem, hogy csinalhssam, de o amugy sincs oda erte, szoval mindegy. Te kenyeztesd es elobb utobb majd o is megteszi. Minden fiatal lany igy viselkedik mint a te parod, adj neki idot es ne surgesd.
2009. febr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2009. febr. 1. 09:38
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha én szeretkezem a párommal, számomra az előjátékhoz tartozik, hogy orálisan is kielégítsük egymást...Rendszer? Hmm..nem rossz rendszer, bár én kölcsönös élvezetnek hívnám, na de kinek mi!
2009. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
milyen szöveg az h fél h rendszer lenne belőle???Jézusom!Minden ember más de én már továbbléptem volna a helyedbe
2009. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát igen én is így vagyok ezzel mert aztán attól tartok hogy ha majd már nem szeret ezekért a dolgokért csak azért is megtart szerintem ezért!nem beszélve a női önbecsülésről.
2009. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!