Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha a barátom belém élvez és felkelek vagy nem vizszintes helyzetbe vagyok akkor kifolyik belőlem a sperma?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
gravitáció...
2008. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

a föld vonzóereje.

a megoldás hogy menj fel a holdra!

2008. jan. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiből kifplyik,bmilyen hihetetlen is.Nem fogtok egyesülni a spermákkal...
2008. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális jelenség, mindenkinél ez van, attól még teherbe eshetsz, mert nem folyik ki mindegyik, hiszen nagyon sokan vannak és nem kell az összes a megtermékenyüléshez, szóval vigyázz, ha nem akarsz még babát, ha pedig igen, akkor emiatt ne aggódj. Hogy ne legyen minden olyan talán tegyél oda zsepit vagy ilyesmit, hogy arra follyon.
2008. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
:D hát hova kerülne? felszívnád és hasznosítanád?
2008. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

a pasid élvezen az óvszerébe ha nem akarsz még babát

ha meg akarsz marad bennned elég sperma

2008. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ÍGy van, ha nem akarsz babát, akkor vagy szedj tabit, vagy óvszer.

A sperma kifolyik, ez a dolga...Én egy törölközőt szoktam rendszeresíteni-e célra, és zuhany utána:-)

2008. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez mindenkivel így van.Én is meglepődtem az elején,de különösebben nem izgatott. Ha pedig azért vagy így meglepődve,mert picibabát szeretnél,attól,hogy kifolyik,oda is megy,ahová kell :)

Az első három hozzászólónak pedig üzenném,hogy ide olyan emberek írnak,akiknek tényleg tapasztalatokra,segítségre van szükségük.Nem értem tehát,miért a gúnyos válaszok.Ti talán mindent tudtok???

2008. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!