Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretek beszélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem szeretek beszélni arról, hogy hogyan maszturbálok?

Figyelt kérdés
A barátommal már eljutottunk odáig, hogy levetkőztettük egymást, de még szex nem volt. Múltkor megkérdezte, hogy szoktam-e önkelégíteni. Nekem olyan kényelmetlen lenne erről beszélni, úgyhogy annyit mondtam, hogy igen, de rám tartozik, hogy hogyan. Más is így van ezzel? Vagy csak én vagyok túl gátlásos.
2009. jan. 31. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel le fogod győzni ezt :) Ha beszélgettek a szexről, ez a téma is fel fog jönni és egyre kevésbé leszel zavarban. Az elején ez természetes.
2009. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pl szoktam maszturbálni a barátom elött is...

neki ez izgató:)

2009. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már én is eljutottam odáig, hogy simán csinálom a párom előtt! Őt is nagyon izgatja! Én szoktam neki beszélni arról, hogyan csinálom, sőt van amikor utána küldök neki egy sms-t hogy mit csináltam:-)))) Idővel hidd el, nem lesz kellemetlen előtte erről beszélni, hiszen egy pár vagytok és nem lehet olyan téma egymás előtt ami kényelmetlen lenne. Persze ehhez idő és jó kapcsolat kell:-)
2009. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem nálam is eljön az az idő, amikor már nem érzem kényelmetlenül magam, ha ez szóba kerül.
2009. jan. 31. 19:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!