Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tetszene a barátomnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene a barátomnak, ha nadrágon keresztül simogatnám a nemi szervét?

Figyelt kérdés

Furcsán hangzohat, de nekem erről fogalmam sincs. Amikor sétálunk és leülünk egy padra, csókolózunk, neki oda-odatéved a keze a puncimhoz. Ő élvezné, ha esetleg én is megsimogatnám ott? Vagy neki kényelmetlen lenne a nadrág miatt, ha feláll neki?

Légyszíves ne hurrogjatok le. Nem hülye 12 éves tini vagyok, hanem már 19, de ilyen szempontból semmilyen tapasztalattal nem rendelkezem.


Köszi a válaszokat előre is!


2009. jan. 31. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy élvezné,d e azért nagyon ne húzd fel, főleg ha a nyílt utcán ültök egy padon. Akkor már inkább menjetek fel egymáshoz és ott simogathatod bármikor. De persze egy két óvatos simogatás nem árt, csak, hogy jelezd, hogy te is közelednél felé ezen a téren.
2009. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
biztos, hogy tetszene neki!!
2009. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pont azt szeretném kifejezni, hogy én is szeretnék közeledni ilyen téren, de azt sem akarom, hogy kényelmetlen helyzetbe kerüljön. A lényeg tehát a mérték.
2009. jan. 31. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Biztos, hogy tetszene neki - és az is biztos, hogy nagyon kényelmetlen tud lenni az ilyen. Beakadhat (mondjuk a szőr), aztán húzza, amíg ki nem tudja szabadítani. Nagyobb társaságban nem ajánlom.
2009. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg igen, de mégjobban tetszene neki, ha a szádba is vennéd.
2009. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
nyilvános helyen én nem szívesen mutatkoznék álló répával, de biztos elmondja ő mit gondol erről ha megkérdezed.
2009. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban a mérték a lényeg,utcán csak picit,de az ágyban minnél többet.Elárulom neked h engem pl ha nadrágon keresztül csinálják nekem az nagyon nagyon jo és imádom,szerintem nagyon jo elöjáték,de csak otthon,és jo sokáig izgasd igy az ágyikoban mielött leveszed a nadrágját
2009. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húzd csak fel, parkban dugni, járókelőktől rettegve néha k***jó tud lenni! :)


Éjjel, avagy nappal... mindegy :)


vegyél fel hozzá szoknyát, vigyél gumit, zsepit, ennyi :)

2009. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok, és nekem az, amikor a csaj a nyakamat csókolja és közben nadrágon keresztül a farkamat simogatja, az jobb mintha leszopna. Hiddel még jobbanis örülne neki mint te!
2009. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!