Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasinak nem áll fel a pénisze, ha együtt akar lenni a párjával?

Figyelt kérdés
Volt olyan példa hogy a pasinak a zuhany alatt meg bárhol felállt a pénisze de ágyban már nem ez miért van?
2008. jan. 23. 18:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Az én barátomnak is volt ilyen, deh neki akkor amikor sokat voltunk együtt vagy kicsit "kifáradt" már... Nekünk is az volt h felállt neki aztán mikor oda került volna a sor h na akkor együtt leszünk addígra lelankadt. Lehet itt is az a baj, hogy "elfáradt" ,de nem tudom...
2008. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Juj velünk is volt ilyen.El is volt fáradva és nem sikerült.Később pedig már annyira ideges volt tőle,hogy nem áll fel rendesen,hogy oylanokat mondott hogy levágja meg minden....De aztán ellazítottam és sikerült neki :)Ilyenkor mindent ki kell üríteniük a fejükből,hogy újra sikerüljön nekik.Pusz Bea
2008. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet, de a legvalószínübb, hogy izgult, vagy fáradt volt, nem tudott koncentrálni.

De az is lehet, hogy már rég volt nővel, ilyen esetben is ez történik...

Nem tehet róla, nyugtasd meg, szeresd és menni fog.-)

2008. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
hello bocsi de nekem is ilyesmi probléma van barátnőmel nem jöt ösze és azota mindig ez van a fejembe és egyszerüen nem keményedik be fell ál de nem az igazi igy ő se meg én se érzem ugy egyépként 17 éves vok és fosok hogy atol van hogy 1 szer koxoltam :( nagy hiba volt de most mi lesz ez lesz öröké valaki valamit léc válasz Zsolt_z@freemail.hu
2008. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
30%

Sziasztok.19 éves vagyok ésvalamelyik nap lett volna meg az elsö sexuális élményem a baránömel.És valahogy nem sikerült:(mert felálni felált a péniszem csak nem keményedet be.És nem tudom,hogy mitöl lehet ez talán izgultam vagy fáradt voltam nem tudom.Kérlek szépen segítsetek nagyon sokat segitenétek ezzel nekem.Irjátok meg hogy miért nem keményedik meg normálisan és mi a teendő ilyenkor hogy az legyen.Elöre is kösszönöm

E-mail címem:o.gyuri@freemail.hu

Nagyonszépen kérlek segítsetek!!!

2008. aug. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok.24 éves vagyok és valamelyik nap lett volna meg az elsö sexuális élményem a baránömel.És valahogy nem sikerült:(mert felálni felált a péniszem csak nem keményedet be.És nem tudom,hogy mitöl lehet ez talán izgultam vagy fáradt voltam nem tudom.Kérlek szépen segítsetek nagyon sokat segitenétek ezzel nekem.Irjátok meg hogy miért nem keményedik meg normálisan és mi a teendő ilyenkor hogy az legyen.Elöre is kösszönöm

E-mail címem: attilajo@yahoo.com mess idem kicsim85

Nagyonszépen kérlek segítsetek!!!

2010. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 25 vagyok. Most lettem volna először együtt egy lánnyal de sajnos az együttlét tényleg csak abból állt hogy egy légtérben tartózkodtunk... Akármit próbáltunk nem állt fel ez a roh@dék... :(
2010. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!