Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányoknak izgató a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak izgató a férfi péniszével játszadozni? (kézimunkára gondolok)

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha közben én is megkapom, amit akarok, akkor igen. Egyébként kézimunkázni nem valami nagy kaland, szerintem.
2009. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Én pl szeretem huzni vele a pasim agyát:)

persze akkor már nem birja ki,hogy ö ne csinálja nekem...adni és kapni jó:)

2009. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én imádok kézimunkázni :) Közben nézem a párom arcát, ahogy átszellemülten nyög, és amint fel-le jár a kezem, s látom a hatását, én is felizgulok tőle :)
2009. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
én csak rövid ideig szeretem , de a párom egy orán keresztül is rángatná amit nemszeretek már !! de magyarázzd meg neki !!
2009. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen, de az orális szex még jobban izgató számomra. Csak kézzel akkor izgatom, amikor az előző aktus után lusta volt megmosakodni és hát....bármennyire is letöröltük a spermát, csak büdi lesz... Olyankor nem veszi be a gyomrom az orált és csak kézzel elégítem ki. De rengeteg nyálat alkalmazva síkosítóként ezt is nagyon tudja élvezni a párom.
2009. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Pl mensikor így elégítem ki!Imádom csinálni!Ő is imádja!:-)
2009. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor ha látom a pasim arcán hogy nagyon élvezi amit csinálok! Ha csak becsukott szemmel fekszik mint egy darab fa abban semmi izgató nincs!
2009. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
66%
Nekem igen :P
2009. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
persze, egész nap játszom vele
2009. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez a legjobb dolog imádom csinálni!!!Hmmm annyira feltud izgatni ahogy nyög a drágám...és mikor a golyokat is bekapom...nah az valami tökély ...hát röviden ennyi:)
2009. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!