Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Két év után ez a normális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év után ez a normális? Két éve élunk együtt és kb 3 napja összezördültünk és én azota a vendégszobában alszom..

Figyelt kérdés

Ma este hallottam hogy maszturbált......ja és nem szokott inni de ma minimum 5 sört megivott!!!ÁÁÁÁ Ja és a nemi életünk amugy meg elég lagymatag jajjjjj

Mit tegyek segitsetek létszives


2009. jan. 31. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az a nemnormális, hogy a vendégszobában alszol. Csoda, hogy nem csal meg!
2009. jan. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
fura, de miert alszol a vendegszobaban, te akartad vagy o kuldott ki? Nem lehet, hogy azt varja, te kerj bocsanatot? De ki hibajabol tortent ez??? Nem normalis, hogy nem beszeltek, foleg ha a szex sem az igazi? Szereted?hosszu tavra terveztek?mert akkor ezeket meg kell tudni oldani, amugy nem lesz jovoje a kapcsolatotoknak. nem tudom, ki a hibas, ezert nem okolnam most csak a parodat, probald megbeszelni, ha nem megy, szakitsatok, mert ha osszehazasodtok es minden aprosag miatt a vendegszobaba koltozol, nem tudom, mennyire lesztek boldogogk.
2009. jan. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen a kommunikácio hiánya rettentö de mindig minden helyzetben én voltam az aki engedett.Hát gondoltam most a sarkamra állok.Igaz tegnap hivott menjek vele aludni de nem volt tul kitarto na meg megbáno sem.

Kérdem én miért kéne mindig nekem bologatni és jo ez igy?

2009. jan. 31. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig neked bólogatni. Épp ezért hívott ő aludni. Sztem ezzel megtette az első lépést az ügy rendezése felé...
2009. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este visszamentem a háloba aludni de ö sokáin netezett a nappaliban igy foggalmam sincs mkor jött aludni.Reggel csak annyit mondott ,hogy ézsre sem vettem mikor cuccoltál vissza.

Aztán ma ismét rosszul érzem magam a börömben.Nagyon kinosan ügyel mindenféle testi kontaktus elkerülésére.És ugy csinálja a dolgokat hogy lássam Ö remekül megold mindent helyettem vagy nélkülem!!!!!!!!!!!!

Kész vagyok és csak nézek nem tudok mit mondani mint a Kuka olyan lettem.jajjj mi lesz ebböl még csak meg sem akarja beszélni semmi hajlandoságot nem mutat semmi felé!!!

2009. febr. 1. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megunta a veszekedéseket és/vagy téged. Sajnálom, hogy ezt írom, én így látom, nem téged akarlak megbántani!
2009. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő az a tipikus majd-én-megmutatom tipus. Az én férjem is az. Nehéz volt megszokni, de már nem foglalkoztat. Mindig ő az okosabb, mindent jobban megold, és mindig nekem kell engedni. Mégis imádom. Hozzá lehet szokni. Mondjuk, megsúgom neked, hogy mi már házasok voltunk, mikor ennyi ideje voltunk együtt, mint ti most. És volt pont ebben a periódusban egy akkora veszekedéssorozatunk egymás viselkedésének kritizálása miatt, hogy szétmegyünk, ha nem lettünk volna házasok. Utána valahogy megoldódott, már vagy 3-4 éve nem veszekedtünk, minden ok és jobban szeretjük egymást, mint eddig. Kitartást!
2009. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!