Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondják, h csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, h csak a petting, simogatás, láberotika egymás kényeztetése kézzel gyakorlatilag veszélytelen (akár hivatásosonál is)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha pl orális szexnél el lehet kapni bármit, ha van alig látható sérülés, akkor itt nem? Kézen, lábon ugyanúgy lehet ilyen kicsi sérülés, nem? és akkor ott a baj...
2009. jan. 30. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert mondjuk van különbség azért orál és simi között. Ha szádba veszed akár a gyíkot akár a puncit nyalod, a váladék egyből a szervezetedbe jut. Simogatásnál ha kis seb van rajtad, én nem hinném h elkaphatnál valamit, mert nem jut be egyből a szervezet középpontjába, hanem védelmi vonalakba ütközik.
2009. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
húú ! Én egyszer elmentem egy szobára , de az egy óra alatt csak beszélgettünk meg massziroztattam magamat ,de fojton az járt a fejemben hogy mosott e kezett !!! meg rosszul voltam már attól is hogy a mellét fogdosta !! féltem elkapok valami nyavaját !! soha nem mennék !
2009. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, legyél óvatos, bokánál följebb ne dugd bele a lábad, nehogy a másik végén a protkóival leharapja a nagyujjadat, iszonyúan fájna!
2009. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a LEgelső Iróhoz, nem kaphatsz el úgy közvetlen betegséget, Kivétel hogyha az illető nemibeteg. Aids (HIV) HPV ,egyéb.. ugyanis ezek pontosan hogy a vérben vannak. ha van kis seb, akor onan könnyedén elkapató. vigyázni kell, hogy a két vér, vagy a váladék-vér ne keresztezze egymást.Különben menthetetlen vagy a virusok ellen!
2010. febr. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!