Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol vannak a nok testen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a nok testen a legerzekenyebb pontok ( erogen zonak)?

Figyelt kérdés
A nemi szerven kivul hol talahatok a no testen nagyon erzekeny pontok. Ha peldaul szeretnenk kenyeztetni a parunkat, de nem alkalmas a ter es ido az intim helyek izgatasahoz :)?
2009. jan. 30. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyálazd be az ujjad, és simogasd végig a fülét a nyakát, de épphogy csak súrold! Én attól teljesen bevadulok!
2009. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyak,arc,fül...
2009. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyak, ujjak:D
2009. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mell
2009. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyak, hasi főleg ha puszilgassa és a mell :D
2009. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor az igazi, ha saját magad találod meg azokat a pontokat, amivel a legjobban fel tudod izgatni a párod. Ez egy olyan dolog szerintem, amiben lehet másoktól tippeket kapni viszont a csatát neked kell megvívnod, és az nem feltétlenül úgy fog alakulni, ahogyan előtte elgondoltad. Egy egyszerű hátsimogatás is tud izgató lenni. Sőőőőt, saját tapasztalatomból mondom, hogy nagyon is az :)
2009. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi az elején tartottunk olyat hogy mindketten végigsimogattuk egymást testét és megtudtuk kinek hol van erogén zónája!sztem egyrészt közelebb kerültök egymáshoz,másrészt meg mégsem rontod el hogy ott akarod "izgatni"ahol nem is esik jól neki!

Próbáld ki!nálam bevált!:-)

2009. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a belső combom.. Ha játszik az ujjával, közben mindig megkérem, hogy finoman harapdálja, puszilgassa a combom belső részét, a bikinivonal mellett. Extázis:)
2009. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző válaszoló: jah és még van egy nagyon jó: a két lapockám közötti rész, és egy kicsit fentebb.. Ha ott cirógat a barátom, puszilgat, attól teljesen beindulok.


Egyébként igaz, hogy Neked kell megtalálni a barátnőd erogén zónáit, de szerintem ez egy tök izgalmas feladat, a másik testének felderítése elég jó:)

2009. febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!