Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex a menses alatt?A hetvegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a menses alatt?A hetvegen lesz az evfordulonk a parommal es szeretnek vele lefekudni, csak sajnos epp `megvan`( igaz mar lecsengoben van).

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy tudnam elkerulni a parom osszemaszatolasat?
2009. jan. 30. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

ha tul vagy az elso 3-4 napon akkor nem gond. nem vszinu h szeretkezes kozben csopogni fogsz. elotte es utana zuhany.

de azert szoolj neki h mi a helyzet, h ha megis osszemaszatolsz vmit ne ijedjen meg.

2009. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen tul vagyok a 4.napon, csak attol tartok,hogy ockodnak tole, vagy undoritonak talalna... :S
2009. jan. 30. 17:51
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Persze lehet olyankor is szexelni bár érdemesebb a vége felé.De azért az nem biztos hogy olyan jó lesz ha közben folyik a vér:SDe ha nem intenziv akkor ha mindketten akarjátok akkor mért ne?!
2009. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

elso vk. nem tudom milyen a ciklusod de xtem 5-6 napon mar alig jon vmi es az is csak neha. az elojatek lehet hosszu de a bugyid pont csak akcio elott vedd el. nem hiszem h maszatolni fogsz, en olyankor vhogy "eltomodok" ugyh nincs gond :)

az h undorodik-e tole.....hat ketlem h ez akadalyt jelentene. de a biztonsag kedveert beszeld meg vele.

2009. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
második vagyok...csak jobb ha elkerülitek az orálozást
2009. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Gumit használni kell mindenképp a fertőzések miatt. Gyenge vérzés esetén nem kell tartani attól, hogy maszatolnál. Max csak a péniszét.
2009. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
ha igazán szeretitek egymást, miért undorodna? nem értem. ha megbeszélitek, és vágytok is egymásra, romantikáztok is, meg minden. én pl. már szeretkeztem a kedvesemmel, azokon a napokon, és nem undorodtam tőle, ez természetes, és kívántuk egymást, hát szeretkeztünk.
2009. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ewww... :D koszi a valaszokat!!!
2009. jan. 30. 18:05
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Én pasim imádja olyankor, mindig küldözget sms-t, hogy letelt a ciklus, mi van már, menjek át stb. XDDDD


Van aki nem szereti a vért, van aki igen. Kérdezz rá tőle előtte, de ne amikor pl eszik...


Ha nem gond neki akkor teszel magad alá egy törölközőt, vagy max csak csinálsz neki egy feledhetetlen orált.

Ha mégis a szex mellett döntötök, gumit használjatok mindenképp, mert olyankor neked egy seb van belül.

2009. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
4.napom voltam amikor párommal szeretkeztünk!még ő könyörgött nekem h engedjem meg,hogy csinálhassa!:)tisztában volt vele,hogy még vérzek,de a legkevésbé sem érdekelte...:)
2009. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!