Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hamar elélvezek, mit tanácsoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elélvezek, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 17 éves srác vagyok, és holnap fogunk lefeküdni a barátnőmmel, vele először. 2-3 hónapja már majdnem meg volt az aktus egy másik lánnyal, de felhúztam a kotont, kicsit még "izgatta" a nemiszervem, és már ki is folyt a cucc, úgyhogy elég gáz volt... a mostani barátnőmet meg nagyon szeretem, mint írtam vele holnap lesz az első. Nála nagyon fontos a szex, meg ő már nagyon tapasztalt is e téren, úgyhogy nem akarok neki csalódást okozni, mint az előző esetben. Mit tegyek, hogy ki tudjam elégíteni, amennyire szeretné, hogy ne menjek el olyan hamar? Lehet erre vhogy gyakorolni? Mert hogyha a szex előtt orálisan ki akarna elégíteni, akkor is elmennék sztem, és az már nagyon gáz hogy még be sem raktam neki, és már ki is jött a sperma. Tudnátok segíteni? Hálás lennék, nem akarok beégni! :)
2009. jan. 30. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ma este csináld sokszor vagy reggel mielőtt találkoztok,és akkor holnap több idő lesz:)
2009. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor szted ma este verjem ki 2-3szor és akkor holnap este tovább fogom bírni? :)
2009. jan. 30. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
igen,pontosan:)
2009. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom akkor! :)
2009. jan. 30. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

ez szerintem elég rideg technikai megoldás

tudnod kell h ez agyban dől el, amit a tapasztalat erősen befolyásol


de ne az elsőtől várd h lehozod a lánynak a csillagokat, bár ha ő tényleg ekkora szexguru akkor már alig van csillag. szóval ő sem fogja ezt várni tőled szerintem.


a lényeg, ha érzed h jönne hagyd abba, ne reszeld tovább, vedd ki onnan ahova dugtad, így is el lehet nyújtani, meg vannak bizonyos pózok, pl. jobb ha te irányítod az aktus tempóját

2009. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsotok, és az első önkielégítésnél 7-8 percig tartott folyamatos "rázással" :D, a 2. az meg már 20 perc volt. Remélem holnap se lesz semmi gond. :) Köszönök mindent! :)
2009. jan. 31. 01:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál meg elötte 2-3 felest, lehetöleg a kedvencedet.
2009. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Qvasz ***** válasza:

Önkielégítéssel 7-8 perc? Jól birod, nekem ez másfél perc ha nagyon sietek. Párommal más a helyzet, ott azért valahogy tudja késleltetni az ember.

Amugy a aktus elött ne masztizz az hülyeség. Legyen alapból 3 menet! az első 5perc, második 25, harmadik 30+ Persze közte 1kis szünet. Tuti nem lesz gáz.

De ha csak 1 menetet akarsz akkor igyál jóféle alkoholt, csak vigyázz, túl részeg ne legyél mert merevedésed se lesz, nem hogy orgazmusod.

2009. febr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!