Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Számomra kínos, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra kínos, hogy én beindulok a fenekeléstől (adni, kapni) de nem találok olyan lányt aki ezt szintén elvezné és bele is akar menni a dologba hol tudnék találni magamnak ilyen lányt? 16 éves srác vagyok:S

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl semmi kifogásom ellene bizonyos határok között:)

sztem ezzel mások is vannnak igy...persze valaki probálta valaki nem valaki meg sztem tul gátlásos:P...

Ha lesz egy komoly kapcsolatod simán megteszi érted a lány...

2009. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát komoly kapcsolatom volt már 2 is de az nem igazán javított azon ha a lány ezt nem szeretné kipróbálni és én olyat szeretnék aki ebbe belemegy:(
2009. jan. 30. 15:07
 3/9 Kovács Pál ***** válasza:
100%

én 19 vagyok, és én is beindulok tőle, de én csak adni szoktam. De az sem igazi fenekelés, csak ha valami olyat csinál, ami "büntetendő", akkor "megparancsolom" neki hogy álljon négykézlábra. Nem is annyira fenekelés a jó, hanem a látvány, meg az érzés, hogy gy kicsit én uralkodok, meg a mocskos szöveg, amit közben nyomunk.

Szerintem lehet ilyet csinálni, s bárki szívesen hajlandó rá, ha már elég uintim kapcsolatba kerültél vele. De soha ne túlozd el! Egy két kisebb csapással kell kezdne, de soha ne csapj túl nagyot! Éreztetni kell, hogy ez csak játék. Ha viszont attól indulsz be, hogy komolyan pirosra püföld a posijátt, az már egy kicsit beteges.

2009. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem természetesen csak játék szerűen nem agyonverve:)
2009. jan. 30. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a fenekelést:Dfőleg kapni,adni nem,mert sztem a abrátom se akarja...de én imádom,csak ő nem tud egyszerre két dologra figyelni,pedig én ettől nagyon beindulok:) 17/L
2009. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy találjak olyan lányt aki eszt élvezi:S
2009. jan. 30. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy csomó..nekem is bejön ez a dolog.
2009. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj föl a love.hu-ra, vagy más hasonló szaklapra. Ez egy olyan társkereső, ahol ezeket a kritériumokat is meghatározhatod.
2009. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én például nagyon izgatónak képzelem a fenekelést, de persze csak bizonyos keretek között. Miért kérdezed? Te hogyan gondolod ezt?
2012. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!