Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen pózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen pózban szeretitek csinálni? És milyen sürün igénylitek az együttlétet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
mindenkinel valtozo. En 2 eve vagyok a parommal, fel eve elunk egyutt, nekem minden nap van ra igenyem, neki is, es a kedvencem a lovaglo es kutya poz, ja es 23 eves lany vagyok.
2009. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
misszionarius de labakkal a nyakaban. oldalt hatulrol. az oleben. :) 2-4 naponta. 19F
2009. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
misszionárius, oldalt fekve, hátulról.. hát nekem heti 1-2 bőven elég.. van hogy hetekig is simán meglennék szex nélkül.. 24/L
2009. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte minden pózban szeretem, mindegyik más miatt jó.:) A kedvenceim mégis ha lehet ilyet mondani az ha a barátom ölébe ülök és a kutyapóz. Mi hetente 3-4 alkalommal csináljuk, illetve amikor lehetőségünk van mert nem élünk együtt. Sajnos amióta tablettát szedek csökkent a libidóm, azelőtt naponta többször is kívántam::)

23/L

2009. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lovaglóban van csak orgazmusom, így azt szeretem. A többi pózban mintha semmi nem történne...

Amikor együtt vagyok a párommal (távkapcsolat), akár naponta többször is. (23/l)

2009. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is csak lovaglóban van orgazmusom, de nagyon szeretem még a kutyapózt is! A misszionárius pózt nem kedvelem! 25/L
2009. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom ölében ülök, oldalt fekve hátulrók, kutya pózban => ezeket kedvelem a legjobban. Van hogy naponta többször is kívánom, de van hogy csak 2-3 naponta. Sokmindentől függ a dolog. 25/L
2009. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
lovaglópózban szeretem,vagy mikor misszióban a lábam a nyakában van,de szeretem még a kutyát is.Én személyileg minden nap igénylem.Akár többször is
2009. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátulról jön be a legjobban, kutyapózban.
2009. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én felváltva szeretem mert mindegyik másért jó:D általában misszionáriusba, lovaglóba meg kutyába szoktuk, talán ez a legjobb, de igy nem tudom elélvezni...pedig annyira jó hogy már kész vagyok és mégsem megy:D pont ez az izgi benne:)és hát elég változó hogy mennyit, azért heti 3-4 össze szokott jönni, de van hogy kevesebb van hogy több:D
2009. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!