Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok ti élvezitek az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti élvezitek az anális szexet, vagy mennyire jó érzés?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
én imádom!!!!
2009. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
28%
Az én barátnőm nagyon élvezi, szinte "követeli" az "analizálást". Csodálatos lány. Egyáltalán nem ódzkodik, sőt!! Nagyon figyelek rá, próbáltam neki gyengéden csinálni, de úgy vettem észre, durván kedveli. Ilyen is létezik.
2009. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én hihetetlenül imádom!!!! Főleg ha közben még kézzel is kényeztet.
2009. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szűcs Vivike ***** válasza:
Én élvezem, egy vibrivel, vagy a párommal, mindegy, mert valami eszméletlen jó érzés, ha valami(nem kaki)/valaki kitölt odabent. De sajna sokáig tart míg kellően felkészülök rá.
2010. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyatos volt! Előtte volt sok előjáték, tágítás stb. DE..Amikor a barátom berakta és lökött egy párat majdnem elájultam, le kellett,hogy lökjem magamról, teljesen elment a kedvem tőle.
2010. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szűcs Vivike ***** válasza:

"Amikor a barátom berakta és LÖKÖTT egy párat..."


Ha annak értelmezem a szót, amit jelent, akkor talán azért fájt annyira!

Miért nem értik már meg, hogy hátul másak a szabályok, ott nem szabad kapkodni, még ha meg is volt az előkészítő..

2010. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!