Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti gyakran mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti gyakran mondjátok a párotoknak hogy sikerült az orgazmus?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg hazudtok is néha,h megvolt?
2009. jan. 30. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondani sosem szoktam, azt úgyis látja/érzi rajtam a párom. Hazudni nem érdemes, miért csapnám be azt, akit a legjobban szeretek...
2009. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam mondogatni neki hogy "jaj szivem,most volt orgazmusom!" , pontosan tudja hogy mikor élvezek el.. orgazmust hazudnom pedig még sohasem kellett..de egyébként sem tenném..semmi értelme..
2009. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha esetleg meg kérdezi hogy milyen volt akkor valószínűleg azt is kérdi hogy volt e orgazmus.És ha azt mondom hogy pl.:nagyon jó akkor tudja
2009. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én például nem vagyok egy hangosan, feltűnően élvezős típus és van hogy a párom nem veszi észre, ilyenkor utólag mindig elmondom hogy mennyire jó volt. Megjátszani nem nagyon szoktam, tök felesleges, magamat úgyse csaphatom be.
2009. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan benne, hogy volt-e orgazmusom, és megkérdezi, akkor mindig megmondom az igazat.
2009. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

meg szokta kerdezni mert sokszor nem biztos benne. illetve azt is h hany volt :)

vmiert elvezi szamon tartani, foleg ha sok volt. :)


elismerem,volt h hazudtam rola mert nem mindig sikerul, de anelkul is isteni de o ezt nem erti. szerinte ha nem volt orgazmusom akkor az egesz nem is ert semmit es rogton arra gondol h o nem jol csinalt vmit. probaltam elmagyarazni neki de mindig csak elkeseredett vagy bosszankodott (magan,nem rajtam) ugyh jobbnak lattam azt modnani h volt.

2009. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor érzem h el fogok menni akkor csak ennyit mondok "jövök életem":)...ő bizonyára e kijenetés nélkül is érezné, olykor szorosan magához ölel, megcsókol, és suttogja h mennyire szeret, és h neki milyen csodálatos érzés ez.:)
2009. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!