Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy este mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy este mikor alszik a barátom mindig észre veszem hogy áll neki!?

Figyelt kérdés
én már olyat is halottam hogy erotikus álmok miatt!!szerintetek?
2009. jan. 30. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiúnak éjjelente többször van merevedése.Ez teljesen természetes,semmi köze az álmokhoz.
2009. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válasszt!
2009. jan. 30. 01:57
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

De bizony:)Sokszot van köze hozzá:)

Amúgy a merevedés természetes,és a reggeli erekció is az:)

A férfiak velejárója a pénisz duzzadt "akcióra kész" állapota éjjel alvás közben,ne aggódj:)

2009. jan. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindig.. független általában az álmoktól, regglente viszont azért állhat, mert hormontermelés van :)
2009. jan. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem függ az álmoktól, csak a nagyrészét sajnos reggelre elfelejtem... :P
2009. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van oxigénellátás a péniszében, ha merevedése lesz. Ez egy természetes folyamat.
2009. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
most az kérdés, hogy miért veszed észre, hogy föláll álmában a pénisze? hát mondjuk valószínű azért, mert te nem alszol, és épp arra kalandozik a kezed XD
2009. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy szépet álmodik :P vagy csak iánya van vagy csak azé áll me olyan állós kedve van vagy iylesmi :D:D:D
2009. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!