Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben a csajomnak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben a csajomnak miért kell pisilnie menni?

Figyelt kérdés
Csajommal minden rendben, de mikor szexelünk néha olyan, mintha pisiilnie kellene neki (pedig nem ivott semmi, nem kell neki), pedig nem, azt mondja van olyan póz, hogy mintha irritálná valami, és azért, de néha meg jó neki. Hallottatok már ilyenről? Aki igen, mitől lehet? Miért van ez?
2009. jan. 29. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
mert a g pont közöl van a hugyholyaghoz. ne foglakoz vele, had menjen ki, aztán folytasátok:) neked is rossz ha szorng:)
2009. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az nem más, mint a G-pont :) Ingerlésekor először a pisilési inger jelenik meg, aztán ha tovább folytatjátok, akkora spriccelős orgazmusa lesz a leányzónak, hogy csak na ;)
2009. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Majd, ha nagy leszel, tudni fogod, hogy a G-pontja ingerlődik, ezért érez pisilési ingert.
2009. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki pl kádban, hogy ha elengedi, nagy valószínűséggel semmi nem fog történni, mert csak inger, szóval elvileg csak úgy érzi, mintha kellene (mert ahogy írta előttem hozzászóló is, g-pontot valószínűleg ingerled) :) Ha meg mégsem, akkor meg max megmosakszol utána xD
2009. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert a hüvely a húgyhólyag előtt van, és szex közben nyomás éri, ez gondolom logikus. nem kell rögtön a g-ponttal túlmisztifikálni.
2009. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, de néha fáj picit neki, pedig be van nedvesedve....amúgy 22/F
2009. jan. 29. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert szokatlan inger, meg lehet, hogy nála nagyon érzékeny. Próbálkozzatok vele, nyugtasd meg, hogy nem fog bepisilni, és egy idő után egész kellemes érzéssé fog alakulni, ha megtaláljátok, hogy a jó, aztán meg még jobb lesz, csak úgy pislogni fogtok!
2009. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
ha mar faj akkor erosen surlodik oda
2009. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! én lány vagyok, nálam is szokott pisi inger lenni (elég gyakran), több féle pózban is. Semmi gond olyankor, nem szoktam kimenni pisilni, hamar (pár pillanat) elmúlik az az érzés, a szeretkezés megy tovább megszakítás nélkül, és jönni fog az orgazmus!!
2009. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ilyen inger nekem is van és nagyon rossz némeik pózban:S nekem nem nagyon múlik el..

16/L

2009. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!