Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen technikával lehet azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen technikával lehet azt elérni, hogy a csaj ugy élvezzen el, ogy közben kijön a sunájából folyadék? Hirtelen tör ki, és hatalmas mennyiségben. Mi az?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
g-pont orgazmusnak hívják!!
2009. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki éri el.
2009. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Bizonyára arra gondolsz,hogy spriccel...

Ha ez megnyugtat,van aki be is pisil:P

A "suna" szóból ítélve a korod még nem igazán ütheti a 18 környékét sem...

Ami hirtelen tör ki,nagy mennyiségben,az általában pisi:)

2009. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
nem...nem pisi...megszagolod nem pisi szaga van hanem olyan semmilyen...ízét nemtom...de tuti nem pisi...én még nem értem el olyan huha szinten tehát annyira nem spriccelt nagyon hanem csak kicsit de nem pisi volt
2009. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A folyadék eredetén még a tudósok is vitatkoznak. De a G-pontot kell hozzá ingerelni, ha az mond valamit... Az egy érdes, érzékeny terület a nők hüvelyének hasi oldalán kb ujjnyi magasságban. De keveseknek jön össze ez a fajta orgazmus.
2009. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapintsd ki a g-pontot. / Ez csak akkor fog menni, ha eléggé felizgult már a lány, mert akkor megduzzad/ Kezd el pumpálni, és nyomkodni . Először a pisilési inger fog jönni utána ........HÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!! Az nagyon jó!
2009. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak pisilési inger van...végig,van hogy egyfolytában,amíg vége nincs az aktusnak..Viszont a csiklós olyan mint egy robbanás...ezexerint nincs hüvelyi orgazmusom:((((
2010. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van hüvelyid is :) a G pont az egy külön rovat :) az amikor ki be dugják az igenis hüvelyi :) azért van mert a hüvelyed összehúzódik és ernyed:) ne érts félre, nem olyan mint a sziv, de nagyon hasonlit rá. a kis idegek rándulnak össze és ezért élvezik a nők is. amúgymeg a sunaszóra viszatérve 19 leszek aranyapám :) ezt bebuktad.. amúgymeg csak ritkán kérek tanácsot, adni sokszor szoktam viszont.
2010. febr. 2. 10:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!